מסי: מאושר לנצח את אלופת העולם

נבחרת ארגנטינה הבריקה אתמול כשניצחה במשחק מדהים בבואנוס איירס את ספרד, אלופת העולם, בתוצאה 1:4. כוכבה של ברצלונה הוסיף: "זה היה משחק מושלם שלנו. הקהל במשחק תמך בנו"

יום רביעי 08 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT

משחק הידידות שנעךר אתמול בערב בבואנוס איירס עשה רעש גדול מאוד ברחבי העולם. בכל זאת, לא כל יום אלופת העולם מקבלת רביעייה. נבחרת ארגנטינה המתחדשת, ללא דייגו מראדונה שעזב אחרי המונדיאל, Ӣלתה ליתרון של 0:2 בתוך רבע שעה משערים של מסי והיגוואין, טבז כבר את השלישי עוד במחצית הראשונה ואגוארו כבש את המסמר האחרון בתוספת הזמן. יורנטה כבש שער מצמק בלבד עבור ספרד.

בארגנטינה שמחו מאוד לאור היכולת הנהדרת שלהם מול ספרד, והאוהדים הרעיפו שבӗים על הכוכבים הגדולים. ליונל מסי, שעל יכולתו במשחקי הנבחרת ננקבת באופן קבוע ביקורת קשה, דווקא בלט לטובה ובבוקר שאחרי המשחק אמר לתקשורת: "האמת, זה מאוד משמח אותי לנצח את אלופת העולם. זה היה מאוד נחמד לשחק מול הקהל הגדול שלנו, הוא תמך ӑנו מאוד. אני מאוד שמח על הניצחון".

הכוכב הגדול של ארגנטינה, רק בן 23, אמר לקראת העתיד: "הנעת הכדור של הנבחרת הייתה מצוינת. הכדור זז מצד לצד, עשינו זאת במהירות ופתיחת המשחק הייתה טובה מאוד. זה היה משחק מושלם שלנו, עכשיו צריך לקחת את ۔דברים הטובים ולהמשיך הלאה".

בצד הספרדי היו מאוכזבים מאוד, אבל לא לקחו את משחק הידידות בצורה קשה מדי. המאמן, ויסנטה דל-בוסקה אמר: "ארגנטינה הייתה טובה מאיתנו, אבל התוצאה לא משקפת. במחצית הראשונה הם היו בכל מקום במגרשȮ אנחנו לא מחפשים תירוצים, כל מי ששיחק הם שחקני נבחרת לא מהיום. אנחנו רק בפתיחת העונה, לא נגרם שום נזק".

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8