הוייה מונה למנג'ר אסӘון וילה

מאמנה הצרפתי של ליברפול ונבחרת צרפת לשעבר, מונה באופן רשמי כמאמנה של אסטון וילה במקומו של מרטין אוניל. "היה קשה לעזוב את ההתאחדות הצרפתית, אבל וילה זה מועדון מצויין ואתגר גדול"

יום חמישי 09 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
 אסטון וילהĠמינתה באופן רשמי את ז'ראר הוייה, מאמן ליברפול ונבחרת צרפת לשעבר, למאמנה החדש. הוייה מחליף בתפקיד את מרטין אוניל האירי, שהתפטר ימים ספורים לפני פתיחת הפרמייר-ליג.

"אני מאוד נרגש לאמן מועדון גדול כמו אסטון וילה". אמר המנג'ר בן ה-63 שעߖב את תפקידו בהתאחדות הצרפתית כדי לחזור לפרמייר-ליג, אחרי שלא ממש הצליח כמנג'ר של ליברפול. הוייה היה זה שאימן את צרפת באותו קמפיין מוקדמות מונדיאל ב-94, בו ניצחה ישראל בפארק דה פראנס והשאירה את הצרפתים בבית.

"להוייה יש המון ניסיון כמאמן בߤרמייר-ליג ויש לו אסטרטגיה ברורה וחזון איך לחזק את הסגל שלנו שיוכל להתמודד בצמרת הגבוהה". כך הסביר את המינוי פול פאלוקנר, אחד מחברי הנהלת הוילה.

אוהדי אסטון וילה, לא ממש אוהבים את המינוי של הוייה, ממנו לא ממש מחזיקים שם בוילה פארק. וילה, ۤתחה את העונה בצורה טובה עם שני ניצחונות בשלושה משחקים, אך הודחה מאירופה ע"י ראפיד וינה. משחקו הראשון של הוייה כמנג'ר של הוילאנס יהיה ביום שני הקרוב מול סטוק סיטי.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

1