ברצלונה תצא למילאנו באוטובוס

בעקבות התפרצות הר הגעש באיסלנד, אשר סגר את התנועה האווירית כמעט בכל רחבי אירופה, הודיעה הקבוצה הקטאלונית כי תצא למילאנו כבר היום דרך צרפת, כשאוטובוס השחקנים יעשה דרך של 15 שעות

יום ראשון 18 אפריל 2010
מערכת TELESPORT
אחרי הדרבי המאכזב אתמול מול אספניול, 0:0, התכנסו ראשי ברצלונה ובדיון משותף עם אופ"א הגיעו להחלטה כי עליהם לצאת למילאנו כבר היום (ראשון).

באתר הרשמי של ברצלונה פורסם כי לאור האפר המאיים על הקו האווירי בחלקים גדולים באירופה כתוצאה מהר הגעש באיסלנד, הקבוצה מקדימה את יציאתה למילאנו ביממה ותעשה זאת  באוטובוס.

האופציה הראשונה עבור ברצלונה הייתה כמובן טיסה, האורכת כשעתיים, אך הובהר לה כי אם נמל התעופה של מילאנו ייסגר על הקבוצה יהיה להגיע בדרכים חלופיות. נמלי תעופה סמוכים ייבדקו כאפשרות, אך הוחלט כי  על ליונל מסי וחבריו יהיה לנסוע מעל 15  שעות באוטובוס.

יש לציין כי  נמל התעופה בברצלונה נסגר זמנית אולם ישנה האפשרות כי ישוב לפעילות חלקית בהמשך היום. בבארסה הוחלט שלא לקחת סיכון. הקבוצה תצא היום לצרפת וביום שני תמשיך במסע לעיר בצפון איטליה.

בעקבות כך בוטל החשש כי המשחק ביום שלישי יידחה, כשאופ"א הודיעה כי אוטובוסים הוכנו מראש גם עבור ליון, שתשחק מול באיירן מינכן ביום רביעי.

צילום: Getty Images

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק