אופא: פייגנבוים הגדול בתולדות הפועל

אופ"א העלתה במהלך החג כתבה מיוחדת על הפועל תל-אביב באתר האינטרנט שלה. גילי ורמוט נבחר לשחקן החשוב ביותר של האדומים. השער של ערן זהבי מול בית"ר ירושלים הוא אחד הארועים הגדולים אתולדות המועדון

יום חמישי 09 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
שייע פייגנבוים, כובש השערים הגדול ביותר בתולדות הפועל תל-אביב, זכה במהלך החג לכבוד יוצא דופן, כשנבחר על-ידי אופ"א לשחקן הגדול ביותר בתולדות הפועל תל-אביב. הבחירה בפייגנבוים הייתה כחלק מכתבה מקיפה אודות האדומים באתר האינטרנט של אופ"א, לכבוד העפלתה של הפועל ת"א לליגת האלופות.

אמנם, ההנחה היא כי עיתונאיӝ ישראלים הם אלה שכתבו את הכתבה, אך עדיין מדובר בכבוד בלתי רגיל לחלוץ העבר, שגם אימן פעמיים את הפועל ת"א בשנת 1994 ובשנת 2005. 

עוד נכתב בכתבה של אופ"א, כי השחקן החשוב ביותר כיום של הפועל ת"א הוא גילי ורמוט, ߢליו ליריבות כדאי לפקוח עין. בכתבה מסופר כיצד אלי גוטמן הצליח להוביל את האדומים מהמקום האחרון בטבלה, בתוך שנתיים וחצי, עד לליגת האלופות. על-פי אתר האינטרנט, אחד הארועים הגדולים בכל הזמנים בתולדות המועדון, היה משחק האליפות בשנה שעברה ב"טדי&quͯt; מול בית"ר ירושלים, והשיא היה שערו של ערן זהבי בדקה ה-92, שהעניק לקבוצה את הדאבל.

באופ"א גם מציינים לחיוב את העובדה שהפועל ת"א הפסידה רק פעם אחת במשחקי הליגה, מה שאמור להפחיד את היריבות שיגיעו לישראל למשחקים בבלומפיӜד או באצטדיון הלאומי ברמת-גן. 

תגובות

טלספורט בפייסבוק

1