5 המלצות WINNER למשחקי היום

הפרמייר ליג, הליגה האנגלית הראשונה, ליגות המשנה בצרפת וגרמניה כאן בהמלצות ה-WINNER. ההערכות אצלנו, התוצאות היום בערב

יום שני 19 אפריל 2010
מערכת TELESPORT

כבכל יום,  גם היום אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER 

משחק מספר 63: ארמניה בילפלד – קייזרסלאוטרן: משחק צמרת בין בילפלד מהמקום השישי לבין סלאוטרן מהמקום הראשון. בילפלד אומנם ממוקמת במקום השישי, אך היא נמצאת במרחק גדול של 12 נקודות מאוגוסבורג במקום השלישי,מקום שגם מוביל למבחני העלייה, וקשה להאמין שהיא תצליח להדביק את פער זה. סלאוטרן שבמשך מרבית העונה החזיקה בפסגה, נכנסה בשבועות האחרונים למצב של שאננות יתר ונקודה אחת בשני במחזורים האחרונים קירבו אותה עד כדי 5 נקודות מאותה אוגוסבורג. סלאוטרן תרצה לנצח בכדי לפתוח מחדש את הפער מסט פולי המקום השני והיא תחזור למסלול הניצחונות. ההימור: 2 (יחס 2.30)


משחק מספר 66: פלימות – ניוקאסל: משחק קצוות בין פלימות מהמקום העשרים ושלוש שמוביל אל הליגה השלישית, לבין הזברות מניוקאסל שחוזרות לפריימר ליג אחרי היעדרות קצרה. פלימות ממוקמת כרגע במקום הלפני אחרון, וקשה להאמין שהיא תצליח לשרוד בליגה. בשלושת משחקי הבית האחרונים השיגה פלימות נקודה אחת בלבד, כך שגם יתרון הביתיות שלה לא יהווה יתרון משמעותי. "המגפייז" אומנם כבר הבטיחו את עלייתם אך משבוע לשבוע הם מוכיחים לנו מחדש עד כמה הם ראויים לכך. ששה ניצחונות רצופים וכדורגל סוחף מראים לנו בדיוק עד כמה הצ'מפיונשיפ קטנה עליהם. ניוקאסל לא הפסידה בשבעת משחקי החוץ האחרונים מתוכם ניצחה בארבעה, לצערה של פלימות גם היא תיפול קורבן למובילת הליגה הגאה. ההימור: 2 (יחס 1.70) 

משחק מספר 68: קון – נים(1+): שתי הקבוצות כבר יודעות בדיוק את מקומן בעונה הבאה. קון מובילת הליגה תחזור לליגה הראשונה אחרי עונה מצוינת, ואילו נים במקום השמיני תמשיך גם בשנה הבאה להיות קבוצה בינונית בליגה השנייה. למרות שקון כבר הבטיחה את עלייתה, ברסט במקום השני עדיין דולקת אחריה וכרגע הפער עומד על 2 נקודות בלבד, קון תעלה למגרש מול נים, שניצחה רק משחק חוץ אחד בשבעת משחקי החוץ האחרונים, במטרה אחת והיא לפתוח את הפער מברסט מחדש, ולהראות לכולם שאומנם היא עלתה מזמן לליגה הראשונה אך בסיום העונה היא תעלה אך ורק מהמקום הראשון.קון תיתן הצגה בביתה ותנצח לפחות בשני שערים הפרש. ההימור: 1 (יחס 2.25)


משחק 71: מאירוקה – אוסאסונה(1+): מאיורקה במקום החמישי לא תוותר על המקום הרביעי שמוביל למוקדמות ליגת האלופות, ואחרי ניצחונה של סביליה אמש מול ספורטינג גיחון, כל תוצאה מלבד ניצחון ביתי מול אוסאסונה יחשב לכישלון. קבוצתו של דודו אוואט היא אחת מקבוצות הבית החזקות בספרד ומתוך חמישה עשר ניצחונות העונה, שלושה עשר היו בביתם "באונו אסטדי". אוסאסונה במקום האחד עשר, בעונה טובה מאוד מבחינתה והיא ממוקמת במקום האחד עשרה, במרחק של 9 נקודות מהקן האדום. מאיורקה תמשיך ביכולת הבית המרשימה ותנצח את אוסאסונה ביותר משער אחד. ההימור: 1 (יחס 2.10)

משחק מספר 73: ליברפול – ווסטהאם: שני הניצחונות המדהימים של טוטנהאם ברביעי שעבר מול ארסנל ובשבת מול צ'לסי כנראה קבעו שהמקום הרביעי, שמוביל למוקדמות ליגת האלופות באמת שייך להם. ליברפול מהמקום השישי רחוקה כעת 10 נקודות מממנה, והסיטי נראית היחידה שתילחם עימה עד סיום העונה. נכון שבאנפילד המאיים, ליברפול עדיפה על כל קבוצה ביבשת, ונכון גם שבשמונת משחקי הבית האחרונים ניצחה ליברפול בשבעה וסיימה עוד אחד בתיקו, אך הפטישים מלונדון במלחמת חורמה על הישארות בליגה, ולאחר שבלמה לפני שני מחזורים את רצף ששת ההפסדים מול אברטון, במחזור האחרון היא גם חזרה לנצח, כך שלחניכיו של בניטז צפויה משימה הרבה יותר קשה ממה שהם חושבים. עוד חסרון משמעותי לאדומים הוא היעדרותו של מלך השערים והשחקן הטוב ביותר שלה העונה, פרננדו טורס שינוח עקב פציעה. בסיום המשחק ווסטהאם תחזור עם נקודת חוץ יקרה שתרחיק אותם עוד צעד מהקן האדום. ההימור: X (יחס 4.10)

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק