יוטה רוצה לנקום. היא לא תצליח

דנבר המוכשרת מרגישה שהעונה היא יכולה להגיע רחוק עם רכז מנוסה כמו בילאפס. את המשחק הראשון היא ניצחה ב-13 הפרש וגם הפעם צפויה לנצח. מעל הליין? תקראו את ההמלצה

יום שני 19 אפריל 2010
מערכת TELESPORT
 המלצה יומית למשחק NBA.
משחק מספר 79:  דנבר- יוטה 7+

לשתי הקבוצות מאזן זהה בעונה הסידרה של 29 הפסדים מול 53 ניצחונות אך יתרון הביתיות הולך לדנבר בזכות ניצחונה בסדרת המשחקים בעונה הסדירה מול הג'אז. דנבר ניצחה שלושה מארבעת משחקיה נגד יוטה. כבר בפתיחת העונה, ב-28 באוקטובר, ניצחה דנבר בביתה 105:114. הקבוצות נפגשו שוב בשני בינואר בסולט לייק סיטי, שם שוב ניצחה דנבר 95:105. דנבר שבה לארח את המשחק השלישי וניצחו גם בו, ב-17 בינואר, 112:119. יוטה ניצחה את המשחק האחרון שנערך בביתה בשישי בפברואר, 106:116.

בדומה לאוקלוהמה סיטי, לדנבר יש צמד שאחראי על מצב הקבוצה. אם כרמלו אנטוניו וצ'ונסי בילאפס מאפסים את היד, אין כמעט קבוצה שיכולה לעצור את משחק ההתקפה של הנאגטס. ושוב בדומה לאוקלהומה, גם לנאגטס יש צוות מסייע נהדר עם ננה הילאריו הברזילאי, ג'יי אר סמית' הנהדר והרוקי המצטיין, טיי לוסון. כרמלו הוא אחד מהקלעים הטובים ביותר בליגה וגם העונה סיים עם מספרים מצוינים כמו 28.2 נקודות למשחק. לצ'ונסי בילאפס 5.6 אסיסטים למשחק.

ביוטה חשבו להיפטר מקרלוס בוזר בתחילת העונה אך לא מצאו טרייד הולם עבורו. מבחינה מקצועית זה השתלם. בוזר סיים את העונה הסדירה כקלע המוביל של יוטה עם 19.5 נקודות למשחק. דרון וויליאמס הראה שוב למה הוא אחד מהרכזים המוערכים בליגה עם 10.5 אסיסטים בממוצע למשחק. פול מילסאפ עשה התקדמות נהדרת העונה וגם סי ג'יי מיילס וווס מתיוס נתנו עונות שעלו בהרבה על המצופה מהם.

 זוהי הסדרה שהכי קשה לנבא אותה. יוטה פנטסטית בביתה וברוב העונה האולם בסולט לייק היה מבצר. לעומת זאת, כאשר כרמלו אטוני בפורמה, דנבר מנצחת. בסיום דנבר היא זאת שתעפיל עם יתרון הביתיות אך הסדרה הזאת תהיה ארוכה ותסתיים בשישה או שבעה משחקים.

חדשות רעות ליוטה ג'אז, המפגרת 0:1 בסדרת הפלייאוף מול דנבר. ערב המשחק השני מול דנבר בפלייאוף הלילה, עבר שחקן הקבוצה, מהמט אוקור,  בדיקת MRI ממנה עולה כי יש לו קרע בגיד אכילס של רגל שמאל שלו. השחקן יחמיץ בוודאות את ייתרת משחקי הפלייאוף, ואף לא יתייצב למשחקי נבחרת טורקיה בקיץ. רק בעוד שלושה חודשים יוכל לחזור להתאמן. 

דנבר המוכשרת מרגישה שהעונה היא יכולה להגיע רחוק עם רכז מנוסה כמו בילאפס. את המשחק הראשון היא ניצחה ב-13 הפרש 126:113 וגם את זה היא תנצח מעל הליין. ההימור: 1

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק