צפו בשוער הטיפש בעולם

חשבתם שרוברט גרין אדיוט? צפו בשוער המרוקאי שעוצר בעיטת עונשין מ-11 מטרים בזמן קרב פנדלים ויוצא לחגוג יותר מדי מוקדם. המשחק במסגרת הגביע המרוקאי נכנס להיסטוריה

שבת 11 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
 לא מעט שוערים בעולם עושים טעויות, אבל יש כאלה שפשוט קשה להבין מה עובר במוחם בזמן אותן השגיאות. כך קרה במשחק שמינית גמר הגביע המרוקאי, משחק שנערך שלשום.

מדובר במשחק במסגרת שמינית הגמר בין קבוצות מגרד פז לאל-מהאדי אל בסיל, משחק שהסתיים בתוצאת תיקו 1:1 בתום מועד הזמן החוקי והוכרע בבעיטות עונשין מ-11 מטרים. 

במהלך בעיטות העונשין מ-11 המטרים, נבעטה בעיטה לעבר שוער אל-מהאדי. השוער עצר את הפנדל ויצא לחגוג. אפילו צלמי ߔטלוויזיה לא הבחינו במה שקרה מספר שניות לאחר מכן. הכדור שנהדף לכיוון תיבת החמש עשה לפתע את דרכו לאחור וחדר לרשת. באותן השניות השוער בכלל רץ לחגוג עם האוהדים, אפילו השופט נראה המום אבל נאלץ לאשר את השער. בסופו של דבר, מגרד ניצחה את הפנדלים בתוצאה ȶ:7, כך שלשוער ישנו רק להצטער על "ההדיפה" הביזארית.

צילומי האירוע הופצו ברשת אתר YOUTUBE ביום שלישי בלילה ותוך מספר שעות זכו לעניין רב. מדובר ללא ספק באחת מבעיטות העונשין מ-11 מטרים המוזרות בתולדות הכדורגל.

לצפייה בבעיטהȠלחצו כאן.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק