0

3:3 דרמטי בגודיסון פארק

פרמייר-ליג: ללא ווין רוני שהוצא מההרכב, מנצ'סטר יונייטד הצליחה לחזור מפיגור ליתרון 1:3 מבטיח, אך ספגה פעמיים במהלך תוספת הזמן וסיימה בתיקו. עוד היום: אברהם גרנט ו-ווסטהאם ינסו להרוס את המאזן המושלם של צ'לסי ולהשיג נקודות ראשונות העונה

שבת 11 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT

המחזור הרביעי בפרמייר-ליג יצא היום (שבת) לדרך עם משחק מרתק בין מנצ'סטר יונייטד ואברטון. ללא ווין רוני, שהוצא מהרכב השדים האדומים על ידי אלכס פרגוסון, לטענתו עקב קבלת הפנים לה זוכה רוני בכל פעם בה מגיע לגודיסון פארק, הצליחה היונייטד לחזור מפיגור 1:0, לעלות ליתרון 1:3 מבטיח, אך לשמוט אותו תוך פחות מ-2 דקות במהלך תוספת הזמן ולסיים בתיקו 3:3 דרמטי.

אברטון פתחה נהדר, ו-וואן דר סאר מנע שער מארטטה בדקות הפתיחה (6). בהמשך, טים הווארד הדף בۢיטה אדירה של פול סקולס מחוץ לרחבה. 39 דקות בתוך המשחק, פינאר השלים מתפרצת קטלנית של אברטון והעלה את המקומיים ליתרון, דווקא כשהיונייטד שלטה והרבתה להחמיץ. 4 דקות בלבד חלפו ונאני בישל שער נהדר לפלטשר- 1:1 לפני במחצית. 

3 דקות בתוך המחצית השניה, וידיץ' הפך את התוצאה כשקבע יתרון 1:2 ליונייטד. בדקה ה-66, ברבאטוב כבש את השלישי של האורחת. במהלך תוספת הזמן למשחק, הגבהה של ביינס נחתה על ראשו של קייהיל שנגח פנימה- 3:2. פחות מ-2 דקות חלפו לפני שארטטה מצא את הרשת של אברטון שוב, וקבע שוויון 3:3 בۡיום.


צילום: Getty Images.

תגובות

טלספורט בפייסבוק