דרבי בלי נמני ואבוקסיס

מכבי תפגוש את הפועל במשחק שישלים את המחזור - שני הקפטנים צפויים להיעדר בגלל פציעות. מרדיקוביץ' בספק במכבי, דה-ברונו ייעדר בהפועל, יוליץ' עשוי לפתוח

יום ראשון 28 ינואר 2007
אשר גולדברג
נמכרו כל 15 אלף הכרטיסים  לדרבי התל אביבי שייערך הערב. 600 שוטרים ואנשי ביטחון ישמרו על הסדר בתוך תחומי האיצטדיון ומחוצה לו.

על כר הדשא יחסרו שתי הקבוצות את שחקניהן החשובים ביותר: אבי נמני במכבי ויוסי אבוקסיס בהפועל.

מכבי מרוחקת 7 נקודות מבית"ר ירושלים וצריכה ניצחון בהפרש של 2 שערים כדי לעלות למקום השני בטבלה.

הצוות הרפואי של מכבי עושה מאמצים גדולים כדי להכשיר את החלוץ הקרואטי, מילאן מרדיקוביץ', הסובל מפציעה. משה ביטון מועמד להחליפו בהרכב.

הרכב משוער: טברטנקו, שפונגין, מרטינוביץ', יחיאל, שטרית, מישאלוף, ייני, רוסו, שבחון, פרץ, ביטון (מרדיקוביץ').

הפועל ת"א נחושה ודרוכה לגמול למכבי ת"א על ההפסד 3:1 בסיבוב הראשון. כשעתיים לפני המשחק יעבור החלוץ הצ'יליאני, מנואל ניירה, ניתוח בקרסול.

בנוסף לניירה ואבוקסיס, ייעדר גם הארגנטיני המורחק, לוסיאנו דה-ברונו. הבוסני, איבן יוליץ', שכבר קיבל הודעת שחרור, צפוי להיות בסגל ואולי גם לפתוח בהרכב.

הרכב משוער: אלימלך, בונדר, דואני, פאס, אנטבי, באדיר, אבוטבול, דגו, ורמוט, טועמה, ברדה.

קפטן העבר של הפועל: היתרון של האדומים

ביום שישי התקיים דיון בנושא הדרבי בקרב שחקני העבר של מכבי ת"א. גם קפטן העבר של הפועל ת"א, רחביה רוזנבוים, נכח במקום ובטוח בניצחון קבוצת נעוריו: "הם משחקים עם המון התלהבות, משחק שנוי על התקפה. הם בפורמה טובה והיתרון בפעם הוא של הפועל".

רוזנבוים אימן את האדומים ב-1970 בהפסד 5:0 למכבי ת"א. לצידו של רוזנובוים ישב חלוץ העבר, שייע גלזר, שאמר: "זה דרבי שקול מאוד. מכבי חסרה חלוץ שיודע לכבוש שערים בתוך הרחבה. אני רוצה שמכבי תנצח, אבל אי אפשר לדעת מה יקרה"

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק