אנגליות ברחבי אירופה

ליברפול תצא כבר היום למדריד לקראת המשחק ביום חמישי במסגרת הליגה האירופית, אך בעקבות ענן האפר בשמי אירופה הקבוצה צפויה לעשות את דרכה באוטובוסים, כמו גם פולהאם שתצא מחר להמבורג

יום שלישי 20 אפריל 2010
ארז דיקפלד
ברצלונה הגיעה אתמול למילאנו למשחק ליגת האלופות אחרי נסיעה ממושכת באוטובוס, כשגם ליון עשתה את דרכה למינכן באוטובוסים והגיעה כבר הבוקר לבאוואריה. כעת יעשו את המסע המפרך גם ליברפול ופולהאם האנגליות, כשהאדומים יפגשו את אתלטיקו מדריד ופולהאם תצא למשחק מול המבורג, משחקי חצי גמר הליגה האירופית ביום חמישי.

ליברפול, שרק אתמול בערב שיחקה מול ווסטהאם (0:3), פוגשת כבר ביום חמישי את אתלטיקו מדריד ולאחר שלושה ימים בלבד את ברנלי במסגרת הליגה האנגלית. בעקבות ענן האפר ברחבי אירופה, ליברפול צפויה לעשות את הדרך ללונדון ברכבת כבר היום, ומשם להתחיל מסע ארוך בן 1,200 מייל עד למדריד.

בפולהאם יעשו מסע בן 11 באוטובוס עד המבורג הגרמנית, אולם שם דווקא דיברו בעיקר על הקושי של 2,500 האוהדים שבידיהם כרטיסים להגיע. בליברפול דאגו לשחקנים ובעיקר התלוננו.

רפא בניטז, המנג'ר הספרדי של ליברפול, יצא היום כנגד החלטת אופ"א לערוך את המשחקים כמתוכנן ואמר: "היה לנו זמן קצר מאוד כדי לנוח. זה לא אידיאלי עבורנו אבל ננסה לעשות את המיטב במדריד. בכל סיטואציה אנחנו נחזור לליברפול רק ביום שבת וכבר למחרת יש לנו את משחק הפרמייר-ליג מול ברנלי. בתקופתי נסענו למשחקים 12 עד 14 שעות באוטובוס, היום אנחנו מצפים לתנאים נוחים יותר. היו צריכים לדחות את המשחקים".

ליברפול תצא עוד היום לפריז ותעביר שם את הלילה. משם, אם תהיה אפשרות לכך, תטוס עד מדריד מחר בשעות הבוקר המוקדמות. במידה והקו האווירי יישאר סגור, ברביעי בבוקר תצא הקבוצה לבורדו ברכבת ומשם תיקח את הטיסה למדריד.

בפולהאם דווקא שכרו מטוס פרטי במטרה להגיע להמבורג, אולם התכניות השתנו. במידה ועד מחר בבוקר לא יתאפשר להם לצאת בקו אווירי, הם יערכו מסע של 600 מייל באוטובוסים, זמן נסיעה משוער בין 10 עד 12 שעות.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק