דוראנט לא יעמוד בדרכה של הלייקרס

אמנם את האול-סטאר קווין דוראנט קשה לעצור, אך הלוס אנג'לס לייקרס הקבוצה הטובה ביותר בליגת ה-NBA וגם אוקלהומה סיטי לא תמנע ממנה העפלה חלקה לסיבוב הבא. הלילה המשחק השני בסדרה

יום שלישי 20 אפריל 2010
מערכת TELESPORT

סיום העונה הסדירה עבור הלוס אנג'לס לייקרס היה מאכזב מעט. אמנם את הביתיות למשך כל משחקי הפלייאוף הם הבטיחו, אבל סיום עונה עם מספר הפסדים לא מחייבים ופציעתו המתמשכת של קובי בראיינט באצבע הראו סימנים של חשש קל לקראת קווין דוראנט ואוקלהומה סיטי, המשוכה הראשונה בפלייאוף.

המשחק הראשון בסדרה הסתיים בתוצאה 79:87 ללייקרס והמאצ'-אפ האמיתי בין כוכבי העל, קובי בראיינט וקווין דוראנט, הסתיים בניצחון קל עבור הכוכב העולה של אוקלהומה סיטי. אבל למרות הסקור הנמוך וההפרש הקטן, הלייקרס הראו שליטה בכל פרמטר ולא יתקשו לעשות זאת גם הלילה ובהמשך הסדרה.

כל אשר על הלוס אנג'לס לייקרס לעשות על מנת לא להסתבך ולעבור את הסדרה ואת המשחק הלילה בקלות הוא פשוט לשחק את המשחק הרגיל שלהם, הם פשוט קבוצה הרבה יותר טובה. אסור לשכוח, הלייקרס הם בכל זאת אלופי העונה שעברה, קבוצה עם סגל כל-כך רחב לכל עמדה במגרש ולכל משימה הנמצאת בדרכם. גם קובי בראיינט, שקלע אמנם 21 נקודות "בלבד" במשחק האחרון והיה רחוק ממשחק נוסף שייכנס לפנתאון האישי, היה בסופו של דבר זה שהתעלה ברגעי ההכרעה והיה שם בשביל לסמן W נוסף בסיום משכנע. כמו תמיד.

אנדרו ביינום חזר לפרקט אחרי פציעה ממושכת והוכיח שוב כמה דומיננטי הוא עבור הקבוצה, פאו גאסול עושה כרצונו בצבע ולמרות דוראנט- החבר'ה הצעירים של אוקלהומה סיטי ייאלצו להסתפק בהישג של הגעה לפלייאוף. כמו כוכבים אחרים בליגה הטובה בעולם, גם במקרה של אוקלהומה סיטי הקבוצה מתבססת על שחקן אחד. דוראנט חייב לשלוט יותר במשחק, לקחת יותר את ההתקפות על כתפיו ולחדור כמה שיותר מתחת לסלים, אם כי מדובר במשימה קשה למדי מול הגנה כה קשוחה.

אוקלהומה סיטי בהחלט הייתה יכולה להפתיע קבוצות רבות אחרות במהלך הפלייאוף, אבל לא את הלוס אנג'לס לייקרס. יום גדול של דוראנט יכול לכפות סדרה צמודה יותר, אך קשה להאמין כי זה יקרה בסטייפלס סנטר. לא מול האלופה והמועמדת לכתר בשנית.

משחק מספר 39 בטופס ה-WINNER: לוס אנג'לס לייקרס - אוקלהומה סיטי +7.
ההמלצה שלנו - לוס אנג'לס לייקרס ביחס 1.8

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק