נזכה בליגה האירופית בשביל פרננדו

יוסי בניון מצא את הזמן בחג והתראיין לאתר הרשמי של ליברפול. הקשר, שכבש אתמול את הראשון של המרסידייד, החמיא לפרננדו טורס ואמר בין היתר: "רוצים לסיים את העונה הזאת עם תואר"

יום שלישי 20 אפריל 2010
מערכת TELESPORT

מדינת ישראל חוגגת 62 וכבר אתמול, עוד בערב החג, יוסי בניון העניק מתנה יפה עם שער נוסף במדי ליברפול, השער שפתח אתמול את החגיגה במשחק הניצחון 0:3 על ווסטהאם, קצת לפני המסיבות והחגיגות ברחבי הארץ.

השבוע נודע כי החלוץ של ליברפול ואחד החברים הטובים של יוסי בניון בקבוצה, פרננדו טורס, סיים את העונה וישנם אף דיווחים כי הוא עלול להחמיץ את משחקי המונדיאל בעוד כחודשיים. היום התפנה יוסי בניון לפרגן לחברו הטוב ודיבר מעט על כוונותיה ומטרותיה של ליברפול לקראת סיום העונה. ליברפול נאבקת כיום על המקום הרביעי המוביל למוקדמות ליגת האלופות וביום חמישי תשחק בחצי גמר הליגה האירופית מול אתלטיקו מדריד.

"אנחנו רוצים לזכות בתואר העונה ואנחנו מאוד קרובים לכך" אמר יוסי בניון והוסיף לקראת יום חמישי במדריד: "אני בטוח שאנחנו יכולים לנצח. אנחנו צריכים לעשות שם תוצאה טובה כדי שנחזור לאנפילד עם תוצאה שבה נוכל להבטיח את העלייה".

גם ללא החלוץ הטוב בעולם על-פי דעתו של יוסי בניון, פרננדו טורס, קפטן נבחרת ישראל מאמין בליברפול ויתאמץ מעט יותר בשביל הספרדי: "פרננדו טורס הוא החלוץ הטוב בעולם והדברים נעשים קלים יותר כשהוא על המגרש.  לצערנו הוא פצוע ולא יכול לשחק, הוא היה ראוי לשחק מול קבוצתו הקודמת. זה היה יכול להיות רגע מיוחד מאוד עבורו. אנחנו ננסה לנצח את המשחק בשבילו".

"עוברת עלינו עונה לא קלה, צריך לסיים את העונה הזאת עם תואר. אנחנו חייבים זאת לכולם וגם למען פרננדו טורס".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק