ברצלונה לא התנהגו כמו אלופים

ליגת האלופות: מוריניו לא אהב את התנהגות שחקני ברצלונה בסיום המשחק :"הם היו צריכים להגיד שאינטר היו טובים יותר". גווארדיולה: החלוצים של אינטר היו מהירים מאוד, אנחנו ניפגש בגומלין"

יום רביעי 21 אפריל 2010
מערכת TELESPORT
 ז'וזה מוריניו הוכיח היום עד כמה הוא מאמן גדול, כאשר עם ניצחון 1:3 מרשים על אלופת אירופה, עשה צעד ענק לכיוון גמר ליגת האלופות ראשון בהיסטוריה של אינטר מילאן. 

ברצלונה דווקא היו אלה שמצאו את הרשת ראשונים בזכות שער של פדרו בדקה ה-19, אבל שערים של שניידר (30), מייקון (48) ומיליטו (61) הפכו את התוצאה ונתנו לאינטר תוצאה מצויינת לקראת הגומלין בקאמפ נואו. 

מוריניו, מאמנה של אינטר בחר להתמקד דווקא ביריבה ובהתנהלות שלה בסיום המשחק יותר מאשר במשחק של קבוצתו , כאשר עקץ את גוארדיולה וחניכיו כשאמר: "השחקנים של ברצלונה צריכים לדעת להתנהג כמו אלופים גם כשהם מפסידים, הם היו צריכים להגיד שאינטר היו טובים יותר, במקום לתקוף את השופט במנהרה. הם כבר שכחו מה קרה בשנה שעברה כשאוברבו עזר שפט לטובתם במשחק מול צ'לסי? כנראה שהזיכרון שלהם לא כל כך טוב".

כשנשאל לגבי מריו באלוטלי, שעשה תנועות מגונות לעבר הקהל שהתגרה בו, אמר הפורטוגלי, "אני כאן מאז יולי 2009, וקיבלתי הרבה ביקורת על זה שאני מנסה לפתח ולגרום לו להתגבר, ודווקא היום במשחק החשוב של השנה, הוא עושה משעשה רע מאוד". 


קפטן אינטר, חבייר זאנטי, היה נשמע מרוצה מאוד בסיום גם מהיכולת וגם מהתוצאה של קבוצות. "שיחקנו מצויין היום, הגבנו מצויין לאחר הפיגור, זה ממש לא פשוט לחזור למשחק מול קבוצה כמו ברצלונה. מוריניו אמר לנו ב1:1 שזה משחק שאנחנו יכולים לנצח, ידענו מה הנקודות החזקות שלנו, והאמנו שאנחנו מסוגלים להכל. בסופו של דבר, השגנו ניצחון מוצדק"


זאנטי,החמיא למוריניו בסיום, נשמע אופטימי לקראת הגומלין

פפ גוארדיולה המאוכזב, שראה את קבוצתו עולה ליתרון מול הנראזורי וסופגת לאחר מכן שלושה שערים, דאג להחמיא ליריבה, וכעת הוא רק מחכה לגומלין לנסות להוכיח את עצמו. "הגב שלנו היה אל הקיר, החלוצים שלהם היו מהירים מאוד, הם שיחקו את הסגנון שלהם בצורה טובה, ואנחנו לא היינו אפקטיביים כמו בדרך כלל. כל מה שנשאר לי להגיד זה נפגש בגומלין", כך סיכם גוארדיולה את דבריו.

קשר ברצלונה, סרג'י בוסקץ היה נשמע מרוצה מהדרך בה הקבוצה השיחקה למרות התוצאה הלא מחמיאה, וניסה לא להשתמש בנסיעה הארוכה של הקבוצה באוטובוס לאיטלה כתירוץ להפסד. "אסור לנו להשתמש בתירוצים כאלה, הם ניצלו את המצבים שלהם ועכשיו אנחנו נצטרך להילחם חזרה. היו פנדלים שלא נשרקו עבורנו, אבל אנחנו לא רוצים לדבר על השופטים. 

שלטנו במשחק, שיחקנו טוב, אבל גם היריבה שיחקה טוב, והם תפסו אותנו חשופים במתפרצות. החלוצים שלהם מאוד טובים, ותמיד שהם מקבלים את הכדור הם מסוכנים".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק