דיוקוביץ' מנע את הגמר הקלאסי

רפאל נדאל עשה את העבודה שלו ניצח בקלות בחצי הגמר את יוז'ני בשלוש מערכות, אולם במפגש השני בחצי הגמר ניצח דיוקוביץ את פדרר, ומנע גמר קלאסי בין הספרדי לשוויצרי

יום ראשון 12 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT

כולם פינטזו על גמר קלאסיĠבין רוג'ר פדרר לרפאל נדאל, בגמר אליפות ארה"ב הפתוחה, אך לנובאק דיוקוביץ היו תוכניות אחרות. אחרי שנדאל ניצח בקלות את יוז'ני בחצי הגמר הראשון, גבר הסרבי על רוג'ר פדרר ומנע מחובבי הטניס מפגש בין שני הטניסאים המובילים בגמר הרולאן גארוס.

נדאלĠהמדורג ראשון פגש את מיכאל יוז'ני ולא התקשה נגדו וסיים את המשחק בשלושה מערכות.
נדאל כבר במערכה הראשונה שלט והצליח לשבור מספר פעמים את יוז'ני ולהשיג ניצחון במערכה הראשונה 6:2 . 

המערכה השנייה המשיכה להיות בשליטה של רפאל נדאל שהשיג שבירה נוספת וניצח את המערכה בקלות בתוצאה 6:3. המערכה השלישית  יוז'ני הראה סימני התאוששות ושמר על מערכה יחסית צמודה עד שנדאל שוב הצליח להשיג שבירה ולסיים את המשחק בתוצאה 6:4. בכל הטורניר עד עכשיו נדאל נמצא בכושר מצויין והוא עדיין לא הפסיד מערכה ובכך מבטיח עליה היסטורית לגמר הטורניר.

במשחק השני הלילה בחצי הגמר פגשנו את דקוביץ ואת רו'זה פדרר למשחק מרתק וקשה ביותר.
המשחק שצפוי היה להיות צמוד אכן היה כך גם במערכה הראשונה , בתוצאה של 5:5 פדרר השיג שבירה והצליח לנצח את המערכה 5:7.  דיוקוߑיץ כאמור לא וויתר בקלות ובמערכה השנייה הוא פתח בסערה והשיג שבירה מוקדמת שלאחריה הגיעו מספר שבירות נוספות , דקוביץ שלט במערכה מההתחלה וניצח אותה 6:1. 

במערכה השלישית פדרר התאושש מהמערכה השנייה  וחזר לעצמו במערכה שוב צמודה  שהסתיימה כמו הראשונה בתוצאה 5:7.  דקוביץ שוב, כמו במערכה השנייה פתח בסערה ושלט בכל המערכה, השיג מספר רב של שבירות וניצח את המערכה 6:2. המערכה המכרעת, שוב הייתה צמודה ובמצב של 5:5 דקוביץ השיג שבירה חשובה מאוד, פדרר אף כמעט הצליח לשבור בחזרה  אך לבסוף דߧוביץ השתלט על המשחקון ועלה לגמר הטורניר.

הגמר של ארה"ב הפתוחה בין נדאל לדקוביץ, ייערך היום, יום ראשון  בערב בשעה 22:00.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8