העונה האחרונה של בניון באנפילד?

יוסי בניון, קשרה הישראלי של ליברפול התראיין היום ל"דיילי מייל" האנגלי ולא הסכים להתחייב כי ימשיך בעונה הבאה: "יש לי עוד 3 שנים בחוזה שלי בליברפול, אך ייתכן שאקבל הצעות שלא אוכל לסרב להן בקרוב, מי יודע?"

יום רביעי 21 אפריל 2010
מערכת TELESPORT
 יוסי בניון, כבש ביום שני שער מול ווסטהאם, שסייע לליברפול לנצח את קבוצתו הקודמת ולשפר את הסיכויים שלה לתפוס את המקום הרביעי בפרמייר-ליג, שיקנה לה כרטיס למוקדמות ליגת האלופות.

הקשר הישראלי של ליברפול, התראיין היום ל"דיילי מייל" האנגלי ולמרות שיש לו עוד 3 עונות על פי חוזהו באנפילד, בניון לא פוסל עזיבה בקיץ, אם יקבל הצעה טובה יותר ממועדון אחר.

בניון התייחס לעתידו בליברפול ואמר: "יש לי עוד שלוש שנים על פי החוזה שלי בליברפול, אך אני מעדיף להתרכז בהווה ולסיים את העונה המאכזבת הזו בצורה טובה כמה שאפשר. עד כמה שזה תלוי בי, חוסר הצלחה להעפיל לליגת האלופות, לא יהווה סיבה עבורי לעזוב את ליברפול".

בניון, שיבח את קבוצתו כשאמר: "כרגע, אני נמצא באחד המועדונים הגדולים בעולם ואני נהנה פה. יש לי עוד כמה עונות טובות לתת ושיא הקריירה שלי עוד לפניי". 

למרות השבחים, בניון לא הסכים להתחייב כי הוא ימשיך באנפילד בעונה הבאה: "אני עשוי עדיין לקבל הצעות ממועדונים אחרים שלא אוכל לסרב להן, מי יודע?"

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק