4

צמד לאראל, הפועל חיפה ראשונה

ליגת העל: בני יהודה רשמה הפסד בכורה בקרית אליעזר לאחר 2:0 על הפועל חיפה, שהשיגה נәצחון שלישי רצוף והמקום הראשון בעקבותיו. שירזי: "הרגשה טובה". דרור קשטן: "יום גרוע של כולם"

יום ראשון 12 ספטמבר 2010
שלמה חסיד

 בני יהודה רשמה הפסד בכורה העונה, למוליכת הטבלה הטרייה הפועל חיפה לאחר 0:2 לכרישים בקרית אליעזר. 

מאמן הפועל חיפה, ניצן שירזי: "אנחנו שמחים שהדינמיקה טובה. מקום ראשון? זה רק התחלת העונה. התוצאות בהתאם, יש הרבה ליקויים והרבה דברים שצריכים לשפר. כיף לנצח, ימי חתימה כרגע. יוצאים בהרגשה טובה. אנחנו רוצים להשתדרג למנף את ההצלחות".

דרור קשטן ניסה להסביר את ההפסד המביך: "ߖה היה יום גרוע של כל הקבוצה, לא רק של שחקן אחד או שניים. אף אחד לא תפקד כמו שצריך לתפקד. מי שהיה צריך לנצח ניצח, הפועל חיפה רצו יותר. בהגנה לא סגרנו טוב. חיפה ניצלה היטב את החולשות שלנו הערב, ועשו לנו הרבה בעיות. עדיף היה לרדת בתוצאה של 0:1 ולא 0:2. יש לפۢמים ימים לא טובים בכדורגל, יש עוד דרך ארוכה ואני בטוח שיהיו עוד ניצחונות וגם הפסדים".

מהלך המשחק:

בדקה ה-19 הפועל חיפה עלתה ליתרון, כאשר הישאם כיוואן הגביה לרחבה וגיא אראל שלח פגז לשער והכניע את איינוגבה. <įp>

בני יהודה ניסתה לחזור למשחק, אבל התקפה פשוטה של הפועל חיפה כמה דקות לפני תום המועד החוקי, סידרה את השני. צ'יפ לרחבה, נגיחה לאראל, שהקפיץ בטאץ' מהיר את השני האישי והשני לקבוצה. 

הפועל חיפה:̠טברטקו קאלה, עומר ורד, גולן חרמון, סביטי ליפנייה, אושרי רואש, אייל טרטצקי, יוסי דורה, גל אראל, הישאם כיוואן (רן אבוקרט, 64), סשה סטויאנוביץ' (עידן ויצמן, 67), עדן בן בסט (ניקולה גרוביישיץ', 71). 

ļstrong>בני יהודה: דלה איינוגבה, עוז ראלי, איבן גארידו, אביב חדד, כפיר אדרי (איציק עזוז, 42), חסן אבו זייד, קסטוטיס איבשקביצ'יוס, לירוי צעירי, עמרי אפק (שלו מנשה, 61), אסי בלדוט (שלומי לוי, 46), איליה יברויאן.

תמונה: באדיבות הېתר הר הגעש באדום

תגובות

טלספורט בפייסבוק