תזכירו להם מי זה טביב

הפועל כפר סבא מתכוננת למשחק העונה מחר בקריית שמונה ויודעת שניצחון יבטיח עליה. עם בעלים שכבר עושה תכנונים לעונה הבאה בליגת העל, מאמן שרוצה דרבי עם אבא בליגת העל וקהל מוטרף במיוחד, בכפר סבא מבטיחים אקשן בשרון

יום חמישי 22 אפריל 2010
שלמה חסיד
מחר בקריית שמונה יערך משחק העונה של הליגה הלאומית, בין הקבוצה המקומית להפועל כפר סבא, שפתחה פער של ארבע נקודות מהמקום השלישי. ניצחון מחר של כפר סבא ויהיה אפשר לדבר עליה כעולה כמעט בטוחה - כשגם תיקו במשחק עשוי לשים אותה חזק בתמונת העליה.

כפר סבא ירדה ליגה לפני כמעט שנתיים. בעקבות הירידה החליט הבעלים אלי טביב לעזוב והקבוצה התקשתה בעונה שעברה בליגה הלאומית. אומנם לליגת העל עלתה חצי ליגה, אבל כפר סבא הסתבכה בתחתית.

העונה מונה לתפקיד המאמן, תומר קשטן. כפר סבא דגדגה את הצמרת, עד שהתייצבה לה במקום השני. הבעלים של "הירוקים", הראל רייכמן, חושב קדימה: "לנו ברור שהמטרה היא לעלות ליגה. מקצועית יש לנו קבוצה ששווה ליגת על. לא הגענו למקום שלנו במקרה והטבלה לא משקרת. אני אופטימי מאוד ומאמין בקבוצה שלי. לא יהיה לנו קל בקריית שמונה, אבל גם להם לא יהיה קל נגדנו".

משחק קשה לניחוש?

"זה קרב צמרת קלאסי בין שתי קבוצות טובות שבאות לשחק כדורגל טוב ופתוח. בטוח שתהיה חגיגיה גדולה במגרש ואני מאמין בשחקנים, באוהדים ובקבוצה שלנו".

אתם שווים ליגת על?

"חד משמעית. יש לנו תוכניות עבודה רב שנתיות, עם תוכניות לליגת העל ואני מאמין שהן ייצאו אל הפועל בקרוב".

המאמן תומר קשטן אמר לקראת המשחק: "מצפה לנו משחק קשה, מול יריבה שתרצה לתקן את הרושם שיצר ההפסד האחרון שלהם בבית הזה. קריית שמונה קבוצה מצוינת, בטח בבית שלה, אבל גם לנו יש מה להציע במשחק הזה ואנחנו באים לשחק טוב בתקווה לעשות תוצאה טובה".

אתה חושב על דרבי מול אבא שלך בליגת העל?

"בינתיים אבא שלי חזר לליגה וחתם כמאמן בני יהודה, אני כמובן מאחל לו בהצלחה. אבא שלי מגיע לראות את המשחקים שלנו והוא בטח רוצה שהבן שלו יצליח. אם נשחק זה נגד זה? עוד חזון למועד".

עידן שום, כוכבה של כפר סבא, דרוך: "אנחנו השחקנים מאמינים ביכולת שלנו ונשאף להמשיך בתקופה הטובה שלנו. קריית שמונה מצוינת אבל משחקי פלייאוף זה על כל הקופה. יש לנו משחקים קשים עד סוף העונה ואנחנו מתייחסים לכל אחד מהם כמו משחק מכריע שאסור למעוד בו. אני מאמין שנוכל לעשות משחק טוב ואולי גם לנצח".

יש מצב לליגת העל?

 "לכולם ברור למה אנחנו נלחמים. יש עוד ארבעה משחקים עד הסיום ויש לנו יתרון של 4 נקודות. אני מקווה ומאמין שנעלה אבל דברים כאלים מבטיחים במגרש ולא בעיתונים".


קשטן הבן. דרבי משפחתי בדרך

מנכ"ל הקבוצה, קובי לויטה אמר: "הפועל כפר סבא זו קבוצה עם עבר עשיר בליגה הבכירה וזה משחק לטובתנו כי אנחנו קבוצה שיש מאחוריה קהל מדהים שצמא להצלחות שלה. כרגע אנחנו במצב שאנחנו נלחמים להשיג את היעד שלנו, אבל זה לא נגמר".

ההרגשה בקבוצה שאפשר לנצח?

"לפני כל משחק אנחנו עושים את אותה הכנה ומשחק עונה זה שם שהתקשורת יוצרת. ברור שלפני משחק כזה לא צריך לדבר על מוטיואציה כי היא קיימת בלאו הכי. נבוא לעשות את הכול כדי לעמוד במטרה".
     

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק