אני מרוצה שלא ספגנו שער

כך אמר ואן חאל, מאמן באיירן מינכן, לאחר ניצחון קבוצתו על ליון במשחק הראשון בחצי גמר ליגת האלופות. פיליפ לאם מחמיא לרובן וגם מנסה לנחם את פרנק ריברי שהורחק ולא ישחק בגומלין.

יום חמישי 22 אפריל 2010
מערכת TELESPORT
 אחרי משחק עצבני שכלל יותר אדומים משערים, מוליכה באיירן מינכן 0:1 על ליון במפגש חצי גמר ליגת האלופות. הגומלין ייערך ביום שלישי בסטאד דה ז'רלאן ללא פרנק ריברי שראה כרטיס אדום בדקה ה37 ולא ג'רמי טולאלאן שהורחק בשני כרטיסים צהובים שהגיעו מיד עם תחילת המחצית השניה.

"0:1 היא תוצאה טובה לנו" אמר בסיום לואי ואן חאל, מאמנה של באיירן מינכן. "אני מרוצה שלא ספגנו שער שהיה מקנה לליון יתרון גדול" על האדום לריברי אמר ואן חאל "הכרטיס האדום לריברי היה גבולי, הרגל שלו נשארה על הרגל של לופז יותר מדי זמן. יש שופטים ששולפים על זה אדום, למרות שהרגל שלו לא הייתה ישרה"

גם פיליפ להאם התייחס לרובן ואמר "היה לו שבוע קשה מאוד עם מקרה נערת הליווי ויהיה קשה לנחם אותו". על המשחק עצמו אמר להאם "היה חשוב מאוד לשמור על הסדר שלנו גם בפיגור של שחקן והייתה לנו מחצית שנייה פנטסטית. רובן הוא שחקן גדול ואנחנו מאושרים שהוא אצלנו"

קלוד פואל, מאמנה של ליון, התייחס להרחקתו של טולאלאן וגם לסיכויי קבוצתו לעלות לגמר :"ידענו שאם נעשה את הטעות הקטנה ביותר, השופט יעניש אותנו וזה מה שקרה. כששתי הקבוצות היו בעשרה שחקנים התקשינו להחזיק את הכדור בחלק המגרש של באיירן ולא יכולתי להכניס חלוץ נוסף. גם אם לא היינו מפסידים הערב, המאבק עדיין היה פתוח. רק הגומלין יקבע מי תעלה לגמר"

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק