המונדובאסקט הטוב ביותר אי פעם

בפיב"א, החליטו שאליפות העולם שהסתיימה בתורכיה, היא המוצלחת ביותר ב-60 שנות קיומה ויש להם על מה להסתמך. לא פחות ממיליארד איש צפו במשחקים ב-200 ۞דינות שונות. בליטא נשברו כל שיאי הרייטינג

יום שני 13 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
 העדרותם של המון שחקני מפתח בולטים כמו פאו גאסול, לברון, ג'יימס, קובי בראיינט ואחרים מהמונדובאסקט בתורכיה, הורידה מעט מהעניין וההייפ התקשורתי סביב האליפות שהסתיימה אתמול בתורכיה עם זכייתה של ארה"ב בתואר אלופת העולם.

אולם, במסיבת עיתונאים שערכו אנשי פיב"א שאירגנו את התחרות, כינה פטריק באומן, מבכירי האירגון את אליפות העולם בתורכיה כ"אליפות הכי מוצלחת ב-60 שנות קיומה".

למרות הטענות על חוסר עניין סביב האליۤות, באומן טוען: "זוהי האליפות הכי טובה אי פעם מכל הבחינות. זו גם היתה האליפות הכי תחרותית אי פעם. המשחק בחצי הגמר בין תורכיה לסרביה היה משחק מדהים מכל הבחינות".

באומן, ציין את נתוני הטלוויזיה, המדהימים יש לומר: "על פי נתוני הטלוויזיה, לא פחות ממיליארד אנשים ראו את האליפות ב-200 מדינות. בליטא, שלושה מהמשחקים של נבחרת הכדורסל הניבו את הרייטינג הגבוה ביותר במדינה ב-2010, כאשר בסין, ראו יותר מ-65 מיליון איש את משחקה של נבחרת סין מול יוון".

תגובות

טלספורט בפייסבוק