כיף גדול לחזור הביתה לישראל

אחרי שש שנות נדודים, דייויד בלאט העביר היום את אימון הבכורה שלו כמאמן מכבי ת"א והתייחע לציפיות לקראת העונה החדשה: " בואו ננצח קודם את המשחק הראשון ונתקדם לאט לאט. יש כאן כישרון, אבל צריך לבנות כימיה"

יום שני 13 ספטמבר 2010
שלמה חסיד
 אחרי שאיבדה בעߕנה שעברה את האליפות להפועל גליל/גלבוע, פתחה היום (שני) מכבי ת"א באופן רשמי את אימונייה לקראת עונת 2010/11 באימון בו נכחו כל השחקנים מלבד דייויד בלות'נטאל שנמצא בחופשה.

באימון נכחו כל שחקני הרכש החדשים: (ג'ף פוט, אלישי כדיר, ריצ'ארד הנדריӧס, ג'רמי פארגו וסופוקליס שחורציאניטיס) וגם פרצופים מוכרים שחזרו אחרי עונה בספרד: טל בורשטיין וליאור אליהו.

את כל אלו, אמור להוביל לאליפות המאמן החדש-ישן, דייויד בלאט, שהעביר היום אימון בכורה אחרי שחזר מהמונדובאסקט בתורכיה, שם הוליך את נבߗרת רוסיה שלו לרבע הגמר המכובד.

בלאט, התפנה בסיום האימון להתראיין לתקשורת ואמר: ""כיף גדול להיות פה ולחזור הביתה. הסתובבתי במקומות נחמדים אבל גם בחורים. חלק ניכר מחיי המקצועיים היו פה במכבי". 

בלאט, התייחס לציפߙות לקראת העונה הקרובה: "כל הדיבורים על לחץ הם לגיטימיים, אבל בואו ננצח קודם את המשחק הראשון ונתקדם לאט לאט. יש כאן כשרון, אבל צריך לבנות כימיה. זו קבוצה שיכולה לעמוד ביעדים אבל לאט לאט. נבנה ואז נמשיך. חסרה פה סבלנות, זה נכון, אבל זה חלק מהעסק. אני מߧווה שהחיבור יבוא כמה שיותר מהר".

הפיגורה הכי מעניינת באימון, היתה כמובן זו של שחורציאניטיס, הסנטר עב הבשר שנכנס מהר לעניינים ואמר: "ננסה לעשות הכל, להגיע לפיינל פור ולזכות בכל התארים. אני יודע שאנו רוצים להחזיר את האליפות. אני מבטיח̠שאעשה הכל למען הקבוצה. שיחקתי בעבר מול מכבי והאוהדים שלה בנוקיה וזה קשה. עכשיו הם איתנו. אני מקווה שתהיה לנו עונה נהדרת".

למרות ששיחק באולימפיאקוס הגדולה, שחורציאניטיס לא הצליח לזכות באליפות יוון ותמיד ראה את פנאתינייקוס היריבה המרה, חוגגת על חשבונו. כעת, מקווה ביג סופו וגם מאות אלפי אוהדי מכבי ת"א, להחזיר את האליפות למקומה הטבעי.

תגובות

טלספורט בפייסבוק