מאושר באספניול. בצ'לסי הייתי בודד

בן סהר, חלוצה הישראלי של אספניול, התראיין ל"אס" הספרדי ולמרות שהוא מיובש על הספסל של פוצ'טינו הוא לא מתלונן: "האווירה באספניול מאוד משפחתית, רוצה להישאר פה גם בעונה הבאה ולהילחם על מקומי"

יום חמישי 22 אפריל 2010
מערכת TELESPORT
 בן סהר, לא יזכור את עונת 2009/10 לטובה. החלוץ הישראלי שהצטרף לאספניול בתחילת העונה וקיווה לקבל דקות משחק, יובש על הספסל של פוצ'טינו מאמן אספניול למרות שקבוצתו כבשה 26 שערים ב-33 מחזורים, פחות מכל קבוצה אחרת בליגה הספרדית.

סהר, התראיין היום ל"אס" עיתון הספורט הנחשב בספרד ונשמע דווקא מרוצה. " הכול בסדר באספניול, אני מנסה ללמוד את השפה יותר טוב, אבל אני מרגיש עכשיו הרבה יותר טוב משהרגשתי לפני 3 חודשים ומתאמן היטב". כך אמר סהר לעיתון.

סהר, התייחס לדקות המשחק המועטות שלו ואמר: "אני חושב שעם הזמן אני משחק יותר, במיוחד בשלושה ארבעה משחקים האחרונים אני מקבל יותר דקות. לפעמים צריך סבלנות, זו עונה הראשונה שלי באספניול ואני מאמין שהסבלנות תשתלם ואקבל יותר דקות בעונה הבאה".

בן סהר התבקש להשוות בין התקופה שלו באספניול לתקופה שלו בצ'לסי ואמר: "צ'לסי מועדון ענק, אבל לפעמים הרגשתי שם לבד. פה, אנשים הרבה יותר קרובים וזו כמו משפחה גדולה. אני מוערך פה ומאושר. שיחקתי הרבה מחוץ לישראל ועבורי ההרגשה הזו מאוד חשובה, ולכן אני רוצה להישאר פה ולתת הכול עבור המועדון".

אספניול, הצליחה לעצור במחזור האחרון את ברצלונה עם 0:0 ביתי, אך היא עדיין לא הבטיחה את ההישארות בליגה ורחוקה רק 6 נקודות מהקו האדום, כשנותרו 15 נקודות בקופה. אספניול היא הקבוצה עם ההתקפה החלשה בליגה עם 26 כיבושים בלבד ב-33 משחקים.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק