דה פריטאס הזר ה-5 של ביתר

הקשר הברזילאי נחת היום בארץ ואמר עם נחיתתו: שוונק אמר לי שאנחנו בדרך לאליפות. בן-יוסף סיכם על הארכת חוזהו עם היו"ר ארזי וישתכר ב-260 אלף דולר לעונה

יום ראשון 28 ינואר 2007
אשר גולדברג

הקשר הברזילאי ז'וזה רומאליו דה-פריטאס נחת היום בארץ ויהיה הזר החמישי של בית"ר ירושלים. השחקן אמר עם נחיתתו: "שוונק אמר לי שהקבוצה בדרך לאליפות".

המחלוקת סביב הארכת חוזהו של בלם בית"ר ירושלים, תומר בן-יוסף הגיעה היום לסיומה. בן יוסף האריך את חוזהו וימשיך לשחק בקבוצה בארבע השנים הקרובות.

הבלם סיכם עם יו"ר הקבוצה הטרי, אלי ארזי על תנאיו וחתם על החוזה לפיו יזכה לשיפור בתנאיו וישתכר ב-260 אלף דולר לעונה, עם אפשרות לשיפור השכר בהמשך. בכך הסתיימה המחלוקת שהחלה עוד בתקופת ולדימיר שקלאר.

בן-יוסף אמר לאחר החתימה: "אני שמח מאוד על הסיכום. אמנם אנחנו נמצאים הרבה זמן במו"מ על הארכת החוזה, אבל מהרגע הראשון היה ברור לי שאני אשאר בבית"ר. זה הבית שלי ולא הייתה שום אופציה אחרת. אני שמח שהכל מאחורי ואני מתרכז במטרה לזכות באליפות".

אלירן דנין, מגן הקבוצה סיכם גם הוא על חוזה לשלוש שנים בקבוצה וככל הנראה יושאל לקבוצה אחרת בליגה.

בית"ר ירושלים נמצאת בלחץ מאחר והיא לא מוצאת קבוצה לחלוץ ז'אונו פינטו, עליו היא החליטה לוותר. במידה ולא תימצא קבוצה בתוך יומיים, כרטיסו של השחקן יוקפא.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק