4 המלצות WINNER ליום שישי

משחקי הליגה הלאומית, הליגה הגרמנית וליגות המשנה באירופה בהמלצות שלנו למשחקי ה-WINNER. אנחנו ממליצים והתוצאות היום בערב

יום שישי 23 אפריל 2010
מור רכס

 כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER.

משחק מספר 17: בוכום – שטוטגרט: משחק קצוות שיכול לחרוץ את גורלה של בוכום ולהוריד אותה אל מתחת לקו האדום. בוכום בתקופה איומה להחריד ובשבעת המחזורים האחרונים היא השיגה נקודה אחת בלבד. גם במשחקי הבית היא לא הבריקה והיא הפסידה בשלושת משחקי הבית האחרונים. כנראה שההשפלה מול בארסה שינתה משהו רציני אצל חניכיו של גרוס השוויצרי מפני שמאותה תבוסה ניצחה שטוטגרט חמישה משחקים ברצף הכוללים יריבות כמו באיירן, ולברקוזן. רצף זה של ניצחונות קירב את הקבוצה מדרום גרמניה עד כדי 4 נקודות מהמקום השלישי שמוביל לליגת האלופות. למרות שהנקודות הרבה יותר קריטיות למארחים, שטוטגרט תנצח בפעם השישית ברציפות ותמשיך את התקופה המצוינת. ההימור: 2 (יחס 1.70)

משחק מספר 9: קייזרסלאוטרן – הנזה רוסטוק : עוד משחק קצוות אך להבדיל מהמפגש בין פאולי לקובלנץ במפגש זה רק לרוסטוק מהתחתית יש מה להפסיד. סלאוטרן במקום הראשון נמצאת במרווח ביטחון של 7 נקודות מפאולי במקום השני וקשה להאמין שהיא תשמוט פער זה. אולי זאת הסיבה שבתקופה האחרונה הקייסרים שהיו יציבים לאורך כל העונה איבדו מעט מהיציבות ובמשך השבועות האחרונים הם מתנדנדים משבוע לשבוע בתוצאות לא צפויות. מה שכן יציב אצל מוליכת הליגה היא היכולת הביתית המצוינת, הפסד אחד בלבד ורצף של של שמונה משחקי בית ללא הפסד מתוכם חמישה ניצחונות לא משאירות להנזה שהפסידה שלושה מתוך ארבעת משחקיה האחרונים סיכויים גדולים. מוליכת הליגה תנצח בקלות ותתקרב עוד צעד לעבר הבונדסליג. ההימור: 1 (1.30)

משחק מספר 20 :גנגאן – שאטורו: משחק תחתית על 6 נקודות. המארחת גנגאן במסע היחלצות מהתחתית הבוערת בשבועות האחרונים והפסד בודד מחמישה משחקים העלו אותה שתי נקודות מעל הקו האדום. בששת משחקי הבית המקומיים לא הפסידו פעם אחת אך ניצחו רק פעמיים וסיימו בעוד ארבע משחקים בתיקו. אצל שאטורו המצב חמור יותר.. מקום שמונה עשרה שממוקם מתחת לקן האדום ומוביל לליגה השלישית וצבירת 3 נקודות בלבד מתוך חמשת המחזורים האחרונים. שתי הקבוצות לא יכולות לאפשר לעצמן להפסיד והן ישחקו משחק מבוקר והגנתי שיסתיים ללא הכרעה. ההימור: X (יחס 2.70)

משחק מספר 21: מץ – ארלס: משחק העונה מבחינת שתי הקבוצות שנלחמות על המקום השלישי שמוביל אל הליגה הראשונה בסוף העונה. לפני חמישה מחזורים התמונה הייתה שונה לגמרי אך מאז מץ שהחזיקה במקום זה במשך מרבית העונה השיגה 3 נקודות בלבד וירדה למקום הרביעי, לעומתה ארלס סיימה פעמיים בתיקו וניצחה בעוד שלושה  משחקים ועלתה למקום הנכסף. מץ נחשבת לקבוצת בית מצוינת אך בשלושת משחקי הבית לא השכילה לנצח וסיימה את כל המפגשים בתיקו. ארלס שמתקשה מאוד במשחקי החוץ הפסידה משחק חוץ בודד מארבעת משחקי החוץ האחרונים והיא כנראה הבינה שבשביל לעלות לליגה הבכירה היא חייבת לקחת נקודות גם מחוץ לביתה. ארלס תחזור לביתה עם שלושת הנקודות ותמשיך את הנפילה החופשית של מץ. ההימור: 2 (יחס 3.35)

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק