הכדורים יכנסו בפעם הבאה

ליגת האלופות: מאמן הפועל ת"א, אלי גוטמן סיכם את הפסד הבכורה בצ'מפיונס: "מרגיש פיספוס, הבעיטה של טוטו תמוז לקורה סימנה בעיקר את חוסר המזל". שכטר: "היה משחק שקול". ורמוט: "הבסדר, לא תורגם לשערים"

יום שלישי 14 ספטמבר 2010
שלמה חסיד

בהפועל תל אביב השלימו דיי מהר עם ההפסד 2:0 לאלופת פורטוגל, בנפיקה ליסבון במשחק הבכורה בליגת האלופות 2010/2011. 

אלי גוטמן, מאמן הפועל תל אביב סיכם את ההפסד: "מרגיש הרגשה של פיספוס. באנו לכאן לשחק כדורגל ולא להתגונן ולהעיף את הכדור למעלה. היה לנו החזקת כדור רבה בליסבון. הבעיטה של טוטו לקורה, סימנה למעשה את החוסר מזל שלנו כאן.

על טעויות השיפוט אמר גוטמן: אני ראיתי פנדל, לא יודע מה ראה השופט". לגבי הבדלי הכוחות המשמעותיים: "בנפיקה זו אלופת פורטוגל ואנחנו אלופת ישראל. השחקנים הרגישו טוב במגרש, הם רצו ויצרו מצבים. לא נכנס היום, יכנסו בפעמים הבאות. נתתי לואליד באדיר לאחר השער השני זמן משחק, כי בעיקר בזכותו אנחנו בצ'מפיונס". 

החלוץ, איתי שכטר: "דיברתי עם השופט במחצית שהיה עליי פנדל בטוח. הגענו לכמה מצבים של כדורים מסוכנים שלא הייתה הרגל המסיימת. זה חלק מהמשחק, הרגשנו טוב במשחק הראשון שלנו. היה לנו גאווה. גול ממצב נייח נתן להם ביטחון. היה משחק שקול, והיה להם יתרון מסויים. למרות הפערי שכӨ העצומים, הפועל ת"א נתנה פייט היטב, ולא נפלנו מהם". 

קשר הפועל ת"א, גילי ורמוט: "כל משחק אני עולה בהרגשה טובה, לא תמיד זה הולך. זה היה דיי בסדר, אבל לא תורגם לשערים וחבל". לקראת ליון: "בלומפۙלד זה המבצר והבית שלנו. כל משחק שם נעלה בשביל לקחת 3 נקודות".

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8