קינן צפוי לשחק מול הפועל תא

בלם מכבי חיפה נטל חלק באימון הבוקר וצפוי לפתוח בהרכב הקבוצה במשחק העונה מול הפועל תל-אביב. כ-100 אוהדי מכבי חיפה הגיעו, השתמשו באמצעי פירוטכניקה ופרצו לכר הדשא במהלך האימון

שבת 24 אפריל 2010
מערכת TELESPORT
אימון הבוקר של מכבי חיפה (שבת) הביא עימו בשורות חיוביות לאלישע לוי ואוהדי הקבוצה. דקל קינן, שנפצע באימון אתמול והיה כנראה כי הוא בספק רב, עלה להתאמן עם שאר השחקנים וערך אימון חלקי.

לדקל קינן עוד צפויה חוות דעת רפואית לפני שיוחלט אם יוכל להשתתף במשחק העונה ביום שני מול הפועל תל-אביב, אך על-פי אימון הבוקר מסתמן כי הבלם צפוי לפתוח בהרכב הקבוצה. למרות שנטל חלק באימון, קינן התלונן על כאבים במהלך הבוקר אבל לאור העובדה כי טישיירה הפורטוגלי מורחק, במכבי חיפה אין כוונה לוותר על שיתופו במשחק.

שלומי ארביטמן ערך שיחה שלשום עם מאמנו אלישע לוי וביקש הבהרות לגבי מעמדו, אך נראה כי החלוץ בכל זאת יפתח על ספסל הקבוצה ביום שני אחרי שלא תורגל בהרכב הפותח באימוני היומיים האחרונים. גם במשחק הניצחון האחרון מול מ.ס אשדוד פתח ארביטמן על הספסל וכבש כמחליף בתוספת הזמן.

 בנוסף לקינן התייצבו באימון גם כ-100 אוהדי מכבי חיפה שבמהרה דאגו להזכיר לשחקנים את חשיבות המשחק וכמנהגם פוצצו את האימון. האוהדים השתמשו באמצעי פירוטכניקה ולאחר-מכן פרצו אל כר הדשא.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק