אוהדי ווסטהאם יסלחו לגרנט?

אוהדי "הפטישים" זועמים על המאמן הישראלי, שלא ייצא עם הקבוצה למשחק החוץ בשבת מול סטוק בשל יום הכיפורים. הנהלת ווסטהאם, מנסה להרגיע: "מבינים את גרנט ותומכים בו"

יום חמישי 16 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
 ביום שבת הקרוב תתארח ווסטהאם אצל סטוק סיטי ותנۡה להשיג נקודות בכורה העונה בליגה. אברהם גרנט וטל בן חיים, הנציגים הישראלים של ווסטהאם, ייעדרו מהמשחק הזה כמובן בשל יום הכיפורים, אולם מה שמובן לנו היהודים, לא בהכרח מובן אצל אוהדי ווסטהאם, שזועמים על המאמן הישראלי.

לאוהדי ווסטהאם יש בטן מלאה ۠גד גרנט, שבהדרכתו הפסידה ווסטהאם את ארבעת משחקי הליגה שקיימה ובכולם חטפה שלישיות. אולם, נכון לעכשיו ההנהלה של המועדון בראשותם של דייויד גולד ודייויד סאליבן, מגבה את המאמן הישראלי.

בהודעה שפירסמה היום ווסטהאם נכתב: "ווסטהאם מכבדת לגמרי ומۑינה את העדרותו של גרנט מהמשחק הזה. זהו יום קדוש ליהודים ואנחנו מבינים זאת".

למרות ההצהרות של הנהלת ווסטהאם, הפסד נוסף של הקבוצה לסטוק ביום שבת, יהדק מאוד את החבל סביב צווארו של גרנט, שמעמדו בווסטהאם מעורער. לווסטהאם מצפה משחק לא פשוט מולȠסטוק, שניצחה בביתה במחזור הקודם את אסטון וילה ויש לה מגרש ביתי מאוד.

מי שידריך בשבת את "הפטישים" בהעדרו של גרנט, יהיה ז'ליקו פטרוביץ', הסרבי בן ה-44 שהגיע למועדון בקיץ ושימש בעבר גם כעוזרו של מרטין יול בטוטנהאם ובהמבורג.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק