סניידר נפצע - בספק לברצלונה

ווסלי סניידר, הקשר ההולנדי המצויין של אינטר, נפצע בירכו במשחק הליגה אתמול מול אטאלנטה והוא בספק למשחק חצי גמר ליגת האלופות מול אלופת אירופה ביום רביעי. ע"י הודעת המועדון "כשירותו תיבחן ב-48 השעות הקרובות"

יום ראשון 25 אפריל 2010
מערכת TELESPORT
 אינטר, חגגה אתמול ניצחון ליגה 1:3 על אטאלנטה והעפילה לפחות זמנית למקום הראשון בסרייה א', על חשבונה של רומא שתארח הערב את סמפדוריה.

אולם, הקבוצה שמתכוננת למשחק הגומלין מול ברצלונה ביום רביעי בחצי גמר ליגת האלופות (1:3 לאינטר במשחק הראשון) עלולה לאבד את ווסלי סניידר, שהצטיין במשחק הראשון מול ברצלונה, למשחק הגומלין בקאמפ נואו ביום רביעי.

סניידר, שנותן את עונת חייו באינטר, נפצע אתמול בירכו במהלך המשחק מול אטאלנטה והוחלף בסוף המחצית הראשונה ע"י מוריניו. היום, עבר הקשר ההולנדי המחונן בדיקה נוספת ולפיה הוא סובל ממתיחה חמורה בשריר הירך.

נכון לעכשיו, סניידר בספק גדול למשחק הגומלין מול ברצלונה ובהודעה שהוציא המועדון נמסר: "כשירותו של סניידר לברצלונה תיבחן ב-48 השעות הקרובות". 

סניידר, כבש כזכור את השער הראשון בניצחון 1:3 על ברצלונה והיה מעורב בשני השערים הנוספים של אינטר. גם ברבע הגמר, סניידר היה זה שכבש את השער מול צסק"א מוסקבה וחיסרון שלו מול ברצלונה, יהיה קריטי עבור מוריניו וחניכיו.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק