0

אנדיוני ניצחו. 1:2 לישראל על אוסטריה

גביע דיוויס: יוני ארליך ואנדי רם עשו את העבודה במפגש הזוגות עם ניצחון חלק 6:7, 4:6, 4:6. ישראל עלתה ליתרון 1:2 לפני משחקי זיחידים ביום ראשון. רם: "עשינו את זה קצר בגלל יום הכיפורים"

יום שישי 17 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
Ȧnbsp;רגע לפני שנכנס צום יום הכיפורים, בהיכל נוקיה שיחקו טניס, כאשר אנדי רם ויוני ארליך עלו למפגש הזוגות מול יורגן מלצר ואלכסנדר פייה, בניסיון להעלות את ישראל ליתרון 1:2 במפגש ההישרדות בבית העליון מול אוסטריה. כמעט כרגיל, הצמד הישראלי לא אכזב.

Ċההתחלה לא בישרה טובות, כאשר אנדיוני נשברו כבר במשחקון הראשון. השניים לא ויתרו ושברו מיד חזרה. בהמשך המערכה שתי הזוגות שמרו על ההגשות שלהם והמערכה הלכה לשובר שוויון. בשובר השוויון אנדי ויוני התעלו וניצחו את המערכה הראשונה 6:7.

האוסטרים עלו למעߨכה השנייה חדים יותר ועלו ליתרון מבטיח 1:4. אלא שאז רם וארליך התעוררו ובעזרת הקהל בהיכל נוקיה, השניים הפכו את התוצאה וניצחו את המערכה 4:6.

במערכה השלישית הצמד הישראלי השיג שבירה מוקדמת ושמר עליה עד לסיום. 4:6 במערכה ו-0:3 חלק במערכות.
אנדי רם אמר בסיום: "עשינו את זה קצר בגלל יום הכיפורים. אנו מצפים לראות את הקהל כאן גם ביום ראשון. היה משחק טוב מאד שלנו ושלטנו בו לאורך כל הדרך. אנחנו הולכים לצום כדי שדודי או הראל יביאו את הניצחון".

יוני ארליך הוסיף: "נשברנו מוקדם במערכה הראשונה, אבל מאז שלטנו במשחק והיינו יכולים לגמור את זה אפילו קודם. אני מקווה שדודי ייקח את הנקודה. הוא כבר הראה שהוא יכול לנצח שחקנים גדולים".

ביום ראשון ימשך המפגש עם משחקי היחידים, דודי ߡלע יפגוש את מלצר והראל לוי את אנדראס מאורר, כאשר ניצחון אחד יספיק לישראלים כדי לשרוד בבית העליון.

תגובות

טלספורט בפייסבוק