0

5 המלצות WINNER ליום שבת

מיד עם סיום יום הכיפורים מתחיל מספר רב של משחקים ברחבי העולם ובתכניית הווינר. אנו ממליצים על חמישה משחקים מומלצים מהליגות השונות באירופה במסגרת המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

שבת 18 ספטמבר 2010
סרחיוĠקון אגוארו, שחקן החוד שמשלים את דייגו פורלאן באתלטיקו מדריד וכן אחד מהחלוצים הבכירים של נבחרת ארגנטינה, נמצא במירוץ נגד הזמן. "קון" סובל מפציעה וכעת הצוות הרפואי במדריד עושה את מירב המאמצים על מנת להכשירו למשחק הליגה ביום ראשەן מול ברצלונה.

אגוארו נפצע במשחק הליגה בשבוע שעבר, אז אתלטיקו מדריד ניצחה את אתלטיק בילבאו בתוצאה 1:2. תחילה במדריד היו סבורים כי הארגנטינאי לא יוכל ליטול חלק במשחק מול ברצלונה, אך קצב ההחלמה היה מהיר מהצפוי וכעת ייתכן כי ۔וא ישולב.

אגוארו עצמו מקווה ליטול חלק מול האלופה, ולטענתו אף הקבוצה הטובה בעולם: "אני מרגיש טוב יותר. התאמנתי כל השבוע לבד, טיפלתי בעצמי, אבל עוד אין החלטה לקראת המשחק מול ברצלונה. אני מאוד רוצה לשחק אבל הרגל עדיין ߜא החלימה במלואה. אני לא יכול להגיד אם אשחק ברצלונה או שלא. זה תמיד טוב לשחק במשחקים כאלה".

אגוארו וקבוצתו מכירים את ההרגשה של לנצח את ברצלונה, והם היחידים שעשו זאת פעמיים במהלך כהונתו של גארדיולה בקטאלוניה כמאמן. הארגנטינאי הוסיף לקראת המשחק: "יהיה מאוד מורכב, הם הקבוצה הטובה בעולם. נצטרך להיות מפוקסים ולחשוב קדימה. המהירות שלנו יכולה להכריע את המשחק ולהקשות עליהם מאוד, זו הדרך שלנו לנצח".

תגובות

טלספורט בפייסבוק