ורמוט: מגיע לנו להיות אלופים

שמחה באדום ואכזבה בירוק אחרי משחק העונה. אלישע לוי לא מרים ידיים: "הכל עדיין פתוח, עד הגול היינו טובים יותר. נילחם עד הרגע האחרון"". גוטמן: "אסור לנו לאבד ריכוז"

יום שלישי 27 אפריל 2010
שלמה חסיד
ההפסד של מכבי חיפה, במשחק העונה 1:0 להפועל תל אביב ניכר היטב על פניהם של החיפאים ההמומים שלא האמינו כי יפסידו במבצרם.

המאמן הירוק, אלישע לוי, אמר: "זה לא נגמר עד שזה לא נגמר, יהיו עוד שלושה משחקים עד הסיום, ואלה משחקים קשים לשתי הקבוצות. נצטרך להרים את הראש ולהיאבק בשלושת המשחקים הבאים. עד השער נראינו טוב ושלטנו במשחק, ואז במתפרצת אחת ספגנו, והתפתח משחק שהתאים להפועל ששיחקה על מתפרצות. אנחנו נילחם עד הרגע האחרון, ונראה מה יהיה".

בצד האדום חגגו היטב את הניצחון במגרש המקולל שלא האיר פנים להפועל ת"א בעבר.

מאמן האדומים, אלי גוטמן, אמר: "מותר לנו לחגוג היום כי ניצחנו משחק על שש נקודות, אבל אסור לנו לאבד ריכוז כי אז כל מה שעשינו לא שווה כלום. מיום רביעי נתחיל להתכונן למשחק הבא, כשמחר אנחנו חייבים לנוח".

שחקן הפועל גילי ורמוט אמר: "מי שעושה ניצחון כזה במגרש כזה ראוי לזכות באליפות, אבל אם נשמוט נקודות במשחק הבא אז לא עשינו כלום. לפנינו עוד שלוש משחקי עונה, ונקווה לשמוח בסיום".

קפטן מכבי חיפה, יניב קטן, סיכם: "זה הפסד צורב ומאכזב. היו לנו כמה הזדמנויות לגמור את המשחק בחצי הראשון אבל לצערי הכדורים לא נכנסו. אין מה לעשות, חייבים מהר לחזור למסלול ולנסות לנצח את מכבי תל אביב. ניתן מלחמה עד הסוף. תודה רבה לאוהדים הנהדרים שלנו שתמכו בנו כל כך. הם קהל של אלופים".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק