5 המלצות WINNER ליום שלישי

משחק ליגת האלופות בין ליון לבאיירן מינכן במוקד, אבל אנו ממליצים עוד עוד ארבעה משחקים להימור. אנחנו ממליצים והתוצאות היום בערב

יום שלישי 27 אפריל 2010
מור רכס

 כבכל יום וכמובן גם היום, אנו מעניקים המלצות למשחקי ה-WINNER.

משחק מספר 1: גרנובל – פריז סן ז'רמן: משחק בין שתי קבוצות שכבר מזמן סיימו את העונה. גרנובל היא אחת הקבוצות הראשונות בכל הליגות האירופאיות שהבטיחה את ירידתה עוד לפני תחילת השליש האחרון. פריז במקום העשירי רחוקה מקצוות הצמרת והתחתית, ואולי זאת הסיבה שלאחרונה היא התחילה להציג כדורגל פתוח ומשוחרר. נועלת הטבלה השיגה נקודה אחת בלבד בחמשת המחזורים האחרונים. גם במשחקי הבית גרנובל מתקשה לספק את הסחורה, ובחמשת משחקי הבית האחרונים היא השיגה שלוש נקודות בלבד. פריז שלפני מספר שנים הייתה אחת מאריות הכדורגל הצרפתי, מוצאת את עצמה עונה נוספת מדשדשת במרכז הטבלה והסיבה המרכזית לכך היא יכולת החוץ העלובה של הפריזאים. בתשעת משחקי החוץ האחרונים לא הם לא ניצחו אפילו פעם אחת, סיימו בתיקו ארבע פעמים והפסידו בעוד חמישה. למרות נתון שלילי זה האורחים מפריז טובים בכמה רמות מגרנובל והם סוף סוף ינצחו במשחק חוץ. ההימור: 2 (יחס 1.95) 

משחק מספר 4: מונאקו – לה מאן : עוד משחק לפרוטוקול בלבד.קשה להאמין שמונאקו במקום התשיעי מתעסקת יותר מדי ביריבתה לה מאן, שכבר חצי רגל בליגה השנייה. לפני שבוע וחצי ניצחה הקבוצה מהנסיכות הצרפתית את לאנס ברבע גמר הגביע, ומאז ראשה אך ורק בחצי הגמר מול פאריז שיערך ב1 במאי. הוכחה לכך הוא הפסד החוץ במחזור האחרון לליל 4:0, הפסד שהיה צריך להיות הרבה יותר גדול. למרות הפסד זה חניכיו של של לאקומב הפסידו רק פעם אחת במשונת משחקי הבית האחרונים, מתוכם ניצחו עוד חמישה וסיימה בעוד שניים בתוצאה מאוזנת. לה מאן במקום השמונה עשר נמצאת מתחת לקו האדום והיא רחוקה 8 נקודות מסיינט אטיין שנמצאת מקום אחת מעליה, כך שגם במקרה של ניצחון קשה להאמין שהקבוצה מדרום צרפת תצליח לשרוד בליגה הבכירה. שתי הקבוצות ייפרדו בחלוקת נקודות שלא תועיל לאף אחת מהן. ההימור: X (יחס 3.10)

משחק מספר 12: ליון – באיירן מינכן: משחק שיקבע את העולה הראשונה לגמר בברנבאו. הצרפתים שוויתרו כנראה על אליפות בליגה המקומית, ניצבים בפעם הראשונה בליגת האלופות העונה עם הגב לקיר. אחרי עלייה קלילה בשלב הבתים הגיעה ליון לשני משחקי הגומלין, השמינית ורבע הגמר כשהיא מובילה ועליה לשמור על היתרון. היום מול באיירן מגיעה ליון למצב חדש עבורם שבו הם חייבים לרדוף אחר הניצחון ולא להיפך. באיירן כבר רגילה למצב זה. גם בשמינית הגמר מול פיורנטינה וגם ברבע הגמר מול מנצ'סטר, הגיעו חניכיו של ואן חאל עם יתרון ביתי לגומלין וכמו שרק גרמנים יודעים, הם השיגו הפסד מנימלי שהעלה אותם לשלב הבא. הבעיה המרכזית של ואן חאל היא הסגל הדליל לקראת המשחק.  מלבד ריברי שהורחק בטיפשות במשחק הראשון, גם ואן בוייטן, ואן בומל וקלוסה עדיין בספק גדול למפגש המסקרן "בסטאד דה ג'רלאנד". למרות הסגל החסר ויתרון הביתיות של הצרפתים, הטקטיקה של ואן חאל שוב תשיג תוצאה שתעלה את באיירן לשלב הבא כאשר המשחק יסתיים ללא הכרעה. ההימור: X (יחס 2.90)

משחק מספר 10: אקרינגטון סטנלי – בארנט: שתי הקבוצות בתקופות איומות. המארחים שנמצאים במקום השבעה עשר לא בסכנת ירידה ואולי בגלל זה הם השיגו רק נקודה אחת בתשעת המחזורים האחרונים. האורחת בארנט שהפסידה בארבעת המשחקים האחרונים  ממוקמת במקום העשרים ושתיים והיא רק 4 נקודות מעל הקו האדום. סטנלי תנצח לראשונה אחרי תשעה מחזורים. ההימור: 1 (יחס 2.30) 

משחק מספר 11: דרלינגטון – נוטס קאונטי : משחק קצוות שלא משאיר הרבה מקומות לדימיון. דרלינגטון נועלת הטבלה שירדה ליגה כבר מזמן לא תוציא נקודות ממובילת הטבלה נוטס שניצחה בשבעה מתוף שמונת משחקיה האחרונים. ההימור: 2 ( יחס 1.20) 

צילום: GETTYIMAGES

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק