טדי יעמוד במתח?

איך יגיבו אוהדי בית"ר כאשר אוהדי הפועל יפרצו לכר הדשא הירושלמי כדי לחגוג אליפות? האם ייתנו להם לגזור את הרשתות? והאם לאלה יבקיע את שער האליפות? ואיך יתפקד במשחק הזה ברק יצחקי שקרוב כל כך לחתימה בהפועל?

יום שלישי 27 אפריל 2010
שלמה חסיד
לא יודע מה איתכם, אני כבר מחכה למחזור האחרון בירושלים, זה שיקבע אם הפועל ת"א תזכה באליפות מול עיניהם של אוהדי בית"ר ירושלים.

היתכן דבר כזה? איך יגיבו הלה פאמיליה? האם ברק יצחקי, שעל פי הדיווחים קרוב מאוד להפועל תל אביב, יבקיע שער במשחק לזכות בית"ר וירמוס לעצמו את חלום ליגת האלופות? יש כאן הרבה שאלות, ותשובות בינתיים אין.

ונניח שהפועל תזכה באליפות בירושלים. האם יניחו לאוהדים שלה לפרוץ לדשא בטדי, כמנהג האוהדים הזוכים באליפות? וכיצד תיראה הקפת האליפות שלהם, מול עיניהם החשופות של אוהדי בית"ר?

ואחרי הקפת האליפות, ופריצת הקהל האדום לדשא בטדי, האם יניחו לאוהדי הפועל לגזור את הרשתות, או לשבור את המשקופים, כמו שאוהדי בית"ר תמיד עושים כשהם זוכים באליפות? ואולי אוהדי בית"ר יפרצו אם הם ינצחו את האדומים צ'יקו מלול, מנהל איצטדיון טדי, תתחיל להתכונן.

ומי יבקיע את שער האליפות? ורמוט? שכטר? אולי יהיה זה עצמי של גרשון. אולי באדיר? ואם זה יהיה לאלה? יא אללה, איזה מתח.  בעוד שלושה שבועות זה קורה. משחק ההכתרה של הפועל בטדי. מי היה מאמין?  

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק