ראפה בניטז סגר ביובנטוס

כלי התקשורת באיטליה, מדווח היום שסוכנו של מאמן ליברפול, סיכם עם רוברטו באטגה על העברתו של בניטז ליובנטוס בעונה הבאה. המכשול האחרון בדרך לחתימה רישמית הוא התרת חוזהו של בניטז בליברפול

יום שלישי 27 אפריל 2010
מערכת TELESPORT

ראפה בניטז, המנג'ר הספרדי של ליברפול, נמצא על סף חתימה ביובנטוס לעונה הבאה. כך מדווח היום "הטוטו ספורט" האיטלקי. על פי הדיווחים באיטליה, רוברטו באטגה, האיש הקובע ביובנטוס נפגש עם סוכנו של בניטס, מנואל גארסיה במונטה קרלו ביום שני בערב, כאשר השניים סיכמו על תנאי העסקתו של בניטז בשורות "הגברת הזקנה".

הסיכום עם בניטז הוא לשלוש העונות הבאות, כאשר כל הפרטים סוכמו והמכשול האחרון בדרך לחתימה של בניטז ביובה, הוא הסכם שישחרר את בניטז, שקשור בחוזה עם ליברפול גם לעונה הבאה.

נשיאה של יובנטוס, ז'אן קלוד בלאן, יטוס בסוף השבוע לליברפול, כדי לשכנע את ליברפול לסגור את העיסקה כמה שיותר מהר. כזכור, יובנטוס פיטרה כבר העונה את המאמן הצעיר שלה צ'ירו פרארה בעקבות הכישלון בליגה ובליגת האלופות ומינתה את אלברטו זקארוני, שלא הצליח יותר מידי בטורינו ולא יישאר בעונה הבאה.

גם ליברפול של בניטז, סובלת מעונה נוראית. היא הודחה מליגת האלופות כבר בשלב הבתים וזקוקה לנס כדי לתפוס את המקום הרביעי בפרמייר-ליג, שיעניק לה כרטיס כניסה לליגת האלופות גם בעונה הבאה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק