ווסלי סניידר כשיר לברצלונה

הקשר ההולנדי המצויין, שנפצע בשבת והיה בספק גדול למפגש הגומלין של אינטר מול אלופת אירופה, ערך לראשונה אימון מלא עם הקבוצה והוא ישחק ביום רביעי. כריסטוף מצלדר, בלמה של ריאל מדריד חתם בשאלקה

יום שלישי 27 אפריל 2010
מערכת TELESPORT

אינטר, שמתכוננת למשחק העונה שלה ביום רביעי מול ברצלונה, קיבלה בשורות מעולות, כאשר ווסלי סניידר, הקשר ההולנדי המצויין שלה חזר לאימונים מלאים ויוכל לשחק בקאמפ-נואו.

כזכור, סניידר שהצטיין במשחק הראשון מול בארסה, נפצע בירכו במשחק הליגה האחרון של אינטר בשבת מול אטאלנטה והוחלף במחצית. הקשר היה בספק גדול למשחק ביום רביעי, אך בסופו של דבר התברר שסניידר כשיר וישחק.

אינטר, יצאה אמש לברצלונה לקראת המשחק המסקרן ביום רביעי. דז'אן סטאנקוביץ' המושעה יטוס עם הקבוצה כמו גם מאריו באלוטלי, שלא נכלל בסגל במשחק הקודם ונמצא בדרך החוצה מהמועדון.

תיקו או הפסד מינימאלי של אינטר בקאמפ-נואו יספיק לה כדי להעפיל לגמר ליגת האלופות, על חשבון אלופת אירופה המכהנת, שהפסידה במשחק הראשון בסאן סירו 3:1. סניידר, שהבקיע ובישל במשחק הקודם, ינסה לעשות זאת שוב בקאמפ-נואו.

כריסטוף מצלדר חתם בשאלקה

מי שלא שיחקה העונה, אך תשחק בוודאות בליגת האלופות בעונה הבאה היא שאלקה, שנאבקת עם באיירן מינכן על אליפות גרמניה. היום (שלישי) הודיעה הקבוצה של פליקס מגאת' על החתמתו של כריסטוף מצלדר, בלמה של ריאל מדריד ונבחרת גרמניה.

מצלדר, שחתם בשאלקה עד 2013, גדל באקדמיה של שאלקה אך את הפריצה שלו עשה בבורוסיה דורטמונד. מצלדר חתם בריאל מדריד בקיץ 2007, אך רוב הזמן סבל מפציעות ולא הצליח להשתלב בסגל עמוס הכוכבים של ריאל מדריד ו"בילה" בעיקר על הספסל.

מצלדר, ששיווע לדקות משחק, רצה לחזור ולשחק בבונדסליגה והיה מחוזר גם ע"י וולפסבורג האלופה, אך שאלקה ומגאת' הצליחו לנצח במירוץ להחתמתו של השחקן, שחוזהו בריאל מדריד מסתיים והוא מגיע בהעברה חופשית.

צילום: גטי אימג'

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק