לברון מריח דם

לברון ג'יימס וקליבלנד חוזרים הביתה במטרה אחת ברורה, לסיים כבר הלילה את הסדרה מול שיקגו ולחכות בחצי גמר המזרח למנצחת בין בוסטון ומיאמי

יום שלישי 27 אפריל 2010
מערכת TELESPORT
 בעונה שעברה, שיקגו הייתה שותפה לאחת מסדרות הפלייאוף הטובות והמותחות שנראו בשנים האחרונות, כאשר בסיבוב הראשון של הפלייאוף, השוורים הצליחו לגרור את הסלטיקס לסדרה מלאה בהארכות שהסתיימה לטובת בוסטון רק לאחר שבעה משחקים.

רבים ציפו שבעקבות אותה סדרה מול הסלטיקס, החניכים של ויני דל נגרו יעשו העונה עוד קפיצת מדרגה ויהפכו לכח משמעותי בליגה הטובה בעולם. אבל זה לא קרה. הבולס הצליחו להשתחל לפלייאוף רק ברגע האחרון וקיבלו את הכבוד המפוקפק, לפגוש את קליבלנד, המועמדת מספר אחת ללכת עד הסוף, כבר בסיבוב הראשון של הפלייאוף.

בשני המשחקים הראשונים בסדרה, שיקגו הצליחה להישאר צמודה יחסית לקאבס, אבל המשחקים הוכרעו לטובת החבורה של לברון, ללא מאמץ מיוחד מבחינתם.

המשחק השלישי בסדרה, שנערך בשיקגו, היה המשחק הטוב והצמוד בסדרה עד כה. הגארדים של הבולס דרק רוז וקירק היינריך, השתלטו על המשחק והצליחו להכריע אותו לטובתם, למרות 39 נקודות של לברון.

המשחק השלישי כנראה עיצבן את לברון, שלקח את העיניינים לידיים ול-37 הנקודות שלו הוסיף גם 12 ריבאונדים ו-11 אסיסטים, בדרך ל-121:98 ענק של הקאבס. בנוסף להשפלה ששיקגו חטפה במשחק, הבולס קיבלו מכה נוספת כשדרק רוז נפצע, אבל הוא צפוי לשחק במשחק החמישי בקליבלנד.

קליבלנד מגיעה למשחק החמישי בביתה, כאשר היא יודעת שיריבתה הגדולה במזרח אורלנדו, כבר מחכה ליריבה הבאה שלה בחצי גמר המזרח והיא ממש לא רוצה להסתבך עם משחק נוסף בסדרה מול שיקגו.

לברון וחברותו ישחקו אינטנסיבי כבר מהרבע הראשון וירצו להראות לשיקגו שאין לה מה לחפש בסדרה הזאת יותר ושלמעשה היא כבר נגמרה מבחינתה. הקאבס יגמרו עניין ויחכו בחצי גמר המזרח למנצחת בין בוסטון למיאמי.

ההימור שלנו במשחק 24: קליבלנד קאבלירס - שיקגו בולס (+12). ההימור: 1

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק