3 המלצות WINNER ליום רביעי

המשחק המרכזי היום הוא כמובן המפגש הגדול בין ברצלונה ואינטר, אבל בנוסף אליו אנו נמליץ גם על משחק הצמרת היוקרתי בליגה הרוסית ועל משחק הליגה הצרפתית בין ואלנסיין ובורדו

יום רביעי 28 אפריל 2010
מור רכס

משחק מספר 34: צסק"א מוסקבה – זניט סט פטרסבורג: אחד מהמשחקים המסקרנים ביותר בלגיה הרוסית. כשהמנצחת במשחק זה גם תעפיל לראשות הטבלה. שתי הקבוצות לא הספיקו להתנוון בקור הרוסי בעת הפגרה מכיוון ששתיהן עדיין היו פעילות בליגת האלופות ובליגה האירופית. אולי זאת גם הסיבה שאף אחת מהן עדיין לא הפסידה העונה. צסק"א המארחת נמצאת במקום השני, כאשר למובילה ספרטק נלצ'יק יש יתרון נקודה עליה ומשחק עודף. עד כה שיחקה צסק"א שישה משחקים, מתוכם ניצחה ארבעה וסיימה עוד שניים בתיקו. זניט שגם היא יכולה להעלות למקום הראשון במקרה של ניצחון, סיימה את ששת משחקיה עד כה בשלושה ניצחונות ושלושה תוצאות תיקו. למרות שרק תחילת העונה ואי אפשר לקבוע מי הפייבוריטית, יתרון הביתיות של מוסקבה יקנה לה את הניצחון. ההימור: 1 ( יחס 2.00)  

משחק מספר 37: ואלנסיין – בורדו: המארחת מדרום צרפת ממוקמת במקום האחד עשר, מיקום די נוח במרכז הטבלה. הסיפור הטראגי של העונה בליגה הצרפתית ואולי באירופה כולה הוא דווקא האורחת. בורדו שעד לפני שלושה שבועות עדיין רצה חזק בכל המפעלים נמצאת כרגע במצב, שאם היא תסיים במיקום בו היא נמצאת כרגע היא גם תסיים בידיים ריקות את העונה שהתחילה מצוין מבחינתה. ואלנסיין ניצחה רק פעם אחת בשבעת משחקיה האחרונים שכוללים עוד תוצאת תיקו נגד לאנס במחזור האחרון, וחמישה הפסדים נוספים. בורדו יודעת שניצחון עדיין יכול להעלות אותה למקום הרביעי, שמוביל לליגה האירופית בשנה הבאה, נמצאת באחת התקופות האיומות  שלה בשנים האחרונות. בחמשת המשחקים האחרונים השיגו חניכיו של לורן בלאן רק נקודה אחת. גם במשחקי החוץ בורדו לא מבריקה לאחרונה ובחמשת משחקי החוץ האחרונים היא סיימה פעם אחת בתיקו והפסידה בעוד ארבעה. אומנם האורחים מבורדו עדיפים בכמה רמות על ואלנסיין אך התקופה האיומה בה הם נמצאים תספיק להם רק לתיקו. ההימור: X (יחס 3.00)

משחק מספר 47: ברצלונה – אינטר (1+): ללא ספק אחד המפגשים המסקרנים ביותר שהיו לנו בשנים האחרונות. במשך השנתיים האחרונות קיבלנו תמונת מצב די ברורה לגבי הקבוצה הטובה ביותר בכדורגל האירופאי. חניכיו של פפ גווארדיאולה דרסו פעם אחר פעם כל קבוצה שעמדה בדרכם תוך כדי שהם קוטפים תואר אחר תואר. בשלישי שעבר לצערם הם פגשו את חוזה מוריניו, שהראה להם בדיוק מדוע הוא אחד המאמנים בגדולים ביותר בכל הזמנים. משחק  טקטי פשוט אדיר של אינטר ששיתקה כל מהלך יצירתי של שחקני ברצלונה, הסתיים בתוצאה שגם קבוצה ענקית כמוה תתקשה מאוד להפוך. אינטר שניצחה בכל ששת המשחקים האחרונים בליגת האלופות, מגיעה למשחק  מעודדת אחרי שחזרה השבוע לראשות הטבלה על חשבון רומא, ללא ספק מיקום זה יוסיף לה הרבה לביטחון שגם ככה לא חסר לה ולמאמנה. חיסורים שיהיו מאוד משמעותיים בסגל הנראזורי הם סטנקוביץ' המוצהב, באלוטלי שהושעה עד להודעה חדשה, וסניידר שכרגע עדיין סובל מפציעה וסיכויים קלושים שישותף. ברסה מגיעה בפעם הראשונה לקאמפ נואו שהיא עם הגב לקיר. מבחינת סגל גם לגווארדיאולה יש שני חיסורים משמעותיים כאשר הקפטן פויול מושעה בעקבות צהובים, והמהנדס אינייסטה עדיין פצוע. במידה וברסה תכבוש בפתיחת המשחק קשה להאמין שמישהו מאלופת איטליה יהיה מסוגל לעצור אותה, אך באותה מידה שער אחד של "הנראזורי" יסגור את הסיפור לאלופת אירופה. ברסה תמעד במבחן הגדול ביותר שלה בשנים האחרונות ואומנם תנצח במשחק אבל בשער אחד בלבד. ההימור: X (יחס 3.55)   

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק