דן מנו ומרינה יתחרו במונדיאל

בערוץ 10 הודיעו כי עונת האול-סטאר של הסדרה הישרדות תחל בשישי ביוני ותשודר בימים ראשון ושלישי, בימים בהם ישודרו המשחקים המרכזיים במונדיאל, כולל משחקים בשלבים המכריעים ואף הגמר עצמו

יום רביעי 28 אפריל 2010
מערכת TELESPORT
 בערוץ 10 משלימים את ההכנות לקראת העונה הרביעית של התכנית המצליחה "הישרדות", אלא שההחלטה על מועד העלאת התכנית הפתיע חלק מאנשי התעשייה, מאחר שבערוץ 10 החליטו כי התכנית תעלה בתקופה בה ייערך המונדיאל בדרום-אפריקה.

שידורי התכנית יחלו בשישי ביוני, כחמישה ימים לפני פתיחת המונדיאל. התכנית תשודר בכל שבוע בימים ראשון ושלישי, ככל הנראה החל מהשעה 21:00. כמעט בכל ימי השידור ייערכו גם משחקים במונדיאל, משחקים אשר אמורים להתחיל בשעה 21:30. 

בין השאר אמורים להיערך משחקים של גרמניה מול אוסטרליה, ברזיל מול חוף השנהב, ברזיל מול צפון-קוריאה, שניים ממשחקי שמינית הגמר, משחק מרבע הגמר, משחק חצי הגמר ומשחק הגמר עצמו שייערך ב-11 ביולי, יום ראשון, אם כי סביר להניח שבאותו יום לא תשודר התכנית "הישרדות" מאחר וגמר המונדיאל נחשב לאחד האירועים הטלוויזיונים הנצפים בעולם.

העונה הבאה של "הישרדות" צפויה להיות מיוחדת ובה כוכבי עבר בעונות הקודמות יתמודדו נגד מעריצי התכנית. בין השאר אמורים לככב בעונה החדשה המתמודדים דן מנו, מרינה קבישר, מעיין פורטר ונתן בשבקין. מעניין מי יעדיף לצפות בהם מאשר בקאקא, פיליפ לאם ואחרים.

יש לציין כי בימים רביעים וחמישי תשודר בערוץ 22 התכנית "כוכב נולד" ולכן בערוץ 10 החליטו ש"הישרדות" תשודר בימים ראשון ושלישי.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק