אל תעשה לנו טובה

דרישתו של לואיס פרננדס לקבל דירה מול הים מוכיחה שהוא לא מרוכז נטו בעבודה, ואולי הוא עוד לא הפנים שתקופת גאידמק נגמרה. אם לא יתחיל לעשות רושם של איש עבודה, עדיף שלא ינחת פה בכלל

יום שישי 30 אפריל 2010
שלמה חסיד
 הסקופ של השבוע האחרון לדעתי שייך לדוד בן שימול מ"ידיעות" שחשף כי המאמן המיועד של הנבחרת לואיס פרננדס דורש מההתאחדות דירה מול הים פלוס שומר, כתנאי לכך שיבוא לאמן את הנבחרת שלנו.

אני תוהה בקול רם מה רוצה מאיתנו פרנדדס הזה, ולמי הוא חושב שהוא עושה טובה כשהוא מועיל בטובו לאמן את נבחרת ישראל.

דרישתו זו מוכיחה שהוא לא מרוכז נטו בעבודה, ושחשוב לו כל המסביב, השופוני והדאווין. מה הקשר בין לוקסוסים מעין אלו לבין הצלחה עם הנבחרת? האם בלי נוף לים אי אפשר לנצח את קרואטיה? ובלי שומר בכניסה לבית לא נצליח מול יוון?. פרננדס כנראה ולא מבין שתקופת גאידמק נגמרה. ההתאחדות זה לא קבוצה פרטית, והוא לא נפל על באר של כסף כמו אז כשעשהסיבוב על ארקדי.

אדון פרננדס, אם אתה רוצה לבוא ולעבוד בתנאים נורמאלים, נאחל לך בהצלחה. אם אתה בא הנה לנוח, תישאר בפריז. אני יכול להמליץ לך על מקומות נאים מפה בשביל להיכנס לנירוונה.

בינינו לבין עצמינו, איתך או בלעדיך לא נגיע לשום טורניר חשוב בעשר-עשרים שנה הקרובות. אם לא תתאפס על עצמך ותוכיח שאתה איש עבודה שבא לנסות ולרפא את הכדורגל שלנו, אין לך בכלל מה לנחות פה.

אל תשכח שבאירופה אתה כבר מזמן סחורה שפג תקופה. אף מועדון צמרת לא רוצה אותך אצלו, אחרת לא היית מגיע לאמן את הנבחרת שלנו.

אם גרנט וקשטן הרימו ידיים ולא הוציאו כלום מהנבחרת שלנו, אז בטח שזר כמוך לא יכול להצליח בתקפיד, אז לפחות תחסוך מאיתנו את הצ'ייזבטים  על דירה ועוזרת כי  בין כה וכה כל סיפור המינוי שלך נהיה פארסה מביכה שמזכיר מערכון טוב של הגששים.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק