מינוי לוזון הופך לבעייתי

גיא לוזון מתרחק מהנבחרת הצעירה. בכיר בהתאחדות לכדורגל אמר ל-TELESPORT: "נכון להיום קשה לומר שגיא לוזון יהיה בוודאות מאמן הנבחרת הצעירה. לא ציפינו לכאלה ביקורות ויש סיכוי שנרד מהרעיון הזה"

יום חמישי 29 אפריל 2010
דורון ברגר
מינויו של גיא לוזון כמאמנה הבא של הנבחרת הצעירה, מוטל בספק גדול מאוד, כך מודים הבוקר בכירים בהתאחדות לכדורגל. בהתאחדות לא ציפו לביקורות כה קטלניות נגד המינוי של לוזון ולמרות שהנושא עדיין עומד על הפרק, ספק גדול אם הוא ייצא לפועל.

הרעיון למנות את גיא לוזון, עלה בחודש נובמבר ובהתאחדות לכדורגל העריכו אז שהנושא לא יעורר ביקורת ציבורית כפי שהיה לפני שנתיים, מה עוד שמירב הביקורת היתה בנוגע למינוי מאמן הנבחרת הבוגרת.

בכיר מאוד בהתאחדות אמר הבוקר ל-TELESPORT: "המינוי של גיא לוזון למאמן הצעירה הופך בעייתי מיום ליום. הפכנו עולמות כדי להזיז את מוטי איווניר מהנבחרת הצעירה וזה כבר שקוף שהכול נעשה למען גיא לוזון. העובדה שפורום של עו"ד יצא נגד המינוי, גם היא לא מועילה. לא ציפינו לכאלה ביקורות וייתכן מאוד שהנושא יירד מהפרק כבר בשבוע הבא".

אותו בכיר הוסיף: "צריך לזכור שכשהנושא עלה לפרק, המניות של גיא לוזון היו בעלייה. הוא הצליח עם בני יהודה באירופה ופתח את העונה בצורה סבירה, אבל עכשיו כבר די ברור שגיא לוזון הוא לא גאון הדור, שצריך להפוך בשבילו עולמות. היתרון הגדול שלו הוא שאין לו כמעט מתחרים לתפקיד חוץ מאולי איווניר ועוד מאמן או שניים". 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק