צ'אבי נפצע - בספק לויאריאל

קשרה של ברצלונה, נטש את אימון הקבוצה בשל כאבים בירכו השמאלית והוא בספק למשחק הקריטי מול ויאריאל בשבת. הייקו ארליך, מאמנה של בוכום פוטר מתפקידו. דאריוש ווש יאמן את הקבוצה בשני מחזורי הסיום

יום חמישי 29 אפריל 2010
מערכת TELESPORT
יממה אחרי ההדחה מליגת האלופות ע"י אינטר, בברצלונה, מנסים לחזור לשיגרה ולהתמקד במאבק האליפות בליגה הספרדית. הקבוצה חזרה היום להתאמן, אך מי שלא הצליח לסיים את האימון היה צ'אבי, הקשר המצטיין של בארסה.

צ'אבי, נטש היום את אימון הקבוצה בשל כאבים עזים בירכו השמאלית והוא יעבור בדיקות רפואיות. אבחנה מדוייקת לגבי חומרת הפציעה עדיין לא נקבעה, אך נכון לעכשיו הקשר נמצא בספק גדול למשחק הליגה הקשה שמצפה לבארסה בשבת במדרגאל מול ויאריאל.

ברצלונה, שהודחה אתמול מליגת האלופות, מקדימה בנקודה בלבד את ריאל מדריד במאבק האליפות. ויאריאל, נאבקת גם היא על המקום הרביעי והפסידה רק פעמיים העונה בביתה, כך שהמשחק בשבת, ללא צ'אבי ואינייסטה הופך להיות מוקש של ממש עבור האלופה.

הייקו ארליך פוטר מבוכום

יממה בלבד אחרי שברונו לאבדיה פוטר מהמבורג, איבד את משרתו גם מאמנה של בוכום, הייקו ארליך בעקבות התוצאות המאכזבות של בוכום בליגה וההידרדרות מתחת לקו האדום.

בוכום, שלא ניצחה בעשרת משחקי הליגה האחרונים שלה ותתארח בשבת אצל באיירן מינכן המוליכה, הידרדרה אל מתחת לקו האדום, כאשר היא מפגרת אחרי נירנברג בגלל הפרש שערים נחות.

בהנהלת בוכום ביקשו לבצע זעזוע בניסיון להשאיר את הקבוצה הזו בליגה הבכירה ודאריוש ווש, שחקן העבר הפולני של הקבוצה, יאמן אותה בשני המחזורים הנותרים.

לבוכום מצפים שני משחקים קשים מאוד מול באיירן מינכן המוליכה בשבת ומשחק תחתית לוהט במחזור האחרון מול האנובר, שמפגרת בנקודה בלבד אחרי בוכום במקום ה-17 הלפני אחרון.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק