מחלקת הנוער הטובה בארץ

מכבי פ"ת היא הקבוצה היחידה שמעלה באופן שיטתי כישרונות ממחלקת הנוער לבוגרים. בנוסף יש לה את המתקנים והמאמנים הכי טובים, אז ברור באיזה מועדון כדאי לילד שלכם לגדול

יום רביעי 22 ספטמבר 2010
שלמה חסיד
 אם אתם הורים לילדים שרוצים לשחק כדורגל וחולמים על קריירה מקצוענית והילדים שלכם מוכשרים במשחק שאנחנו כל כך אוהבים, אל תהססו לשלוח את הילד למכבי פ"ת.

ȍ ההיגיון ברור, בשעה שכל מחלקת נוער אחרת לוקחת את הכסף של ההורים אבל לא מייצרת שחקנים, מכבי פ"ת היא הקבוצה היחידה בליגת העל שמעלה בשיטתיות שחקני נוער, בונה אותם ויוצרת מהם תשתית לליגת העל.

אם במכבי ת"א, הפועל ת"א, בית"ר ירו۩לים ומכבי חיפה תמיד חושבים רכש, מכבי פ"ת היא היחידה שמתפקדת על תקן פס ייצור לכישרונות צעירים. פרדי דוד לא מחפש מציאות ומתפקידו לגדל ולטפח את הדור הבא של השחקנים. תסתכלו בסגל של מכבי פ"ת ותבינו, עומר גולן הוא רק דוגמא.

מי שיעשה סיור ӑמתקן האימונים של מכבי פ"ת, שהוא המפואר בארץ לילדים, יבין ברגע את כל ההבדל. מי שיתפוס שיחה עם עמוס לוזון על תפקידה של מחלקת הנוער בקבוצת כדורגל, יבין בשנייה אחת את הפואנטה.

זה לא סתם שמכבי פ"ת מצליחה מידי שנה להעלות שחקנים טובים לבוגߨים, מדובר בתוכנית רבת שנים. כל משפחת לוזון מתגייסת להצלחת השחקנים הצעירים ורק כשחושבים נוער ורק כאשר התוצאה של ילדים א' לא פחות חשובה מהתוצאה של הבוגרים, אפשר להצליח. 

מי שמכיר את הלוזונים יודע שמחלקת הנוער היא בבת עיינם וכאשר הם מגויסים לפרוייקט מסוים, הוא מתרומם, מכאן סוד ההצלחה של המחלקה לאורך שנים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק