שום: יותר מלחמה מכדורגל

מאמן הפועל ת"א מסביר את התיקו 0:0 מול מכבי בדרבי: אחרי שהפסדנו בדרבי הראשון היה חשוב לנו לא להפסיד. אלי כהן: היו לנו דקות יותר טובות מלהפועל

יום ראשון 28 ינואר 2007
שלמה חסיד

מכבי והפועל ת"א לא הציגו כדורגל גדול והיו רחוקות מלהרשים כשסיימו בבלומפילד בתיקו 0:0 מאכזב.

האוהדים מילאו את האיצטדיון, האווירה הייתה מדהימה, אבל שתי הקבוצות לא השכילו להבקיע למרות מצבים רבים במהלך המשחק.

אלי כהן, מאמן מכבי ניתח את המשחק: "זה לא היה משחק חד צדדי אבל היו לנו דקות יותר טובות מהפועל. כשלא הרמנו כדורים, היה לנו יתרון אבל לא השכלנו להבקיע, וחבל. חסר לנו מחץ, זה משהו שכל הקבוצות מחפשות. התוצאה מדברת בעד עצמה והקבוצה שלנו הגיעה לרחבה והיה חסר את ההבקעה. יש שחקני הכרעה, לאו דווקא חלוצים ואין לי כאלה ברמה הגבוהה. אין מה לעשות, אולי יגיע מישהו בדקה ה-90, חלוץ פורה. יש לנו השנה הזדמנות כשכל הקבוצות מקרטעות להתרומם".

כהן הסביר את החילוף של ג'ובאני רוסו שנראה חסר מצב רוח בעקבות זאת ואמר: "זה מראה רק שיש לו אופי. רציתי להוסיף כוח להתקפה וזה לא הלך".

ארז מסיקה: "זה מרגש לחזור אחרי שלא שיחקתי תקופה. לעשות קאמבק דווקא בדרבי זה חוויה. זה בהחלט קאמבק עם המון רגש באיצטדיון מלא ותפאורה מושלמת. אני מקווה לחזור במהרה לכושר שהייתי בו לפני שנפצעתי ולהשתלב בקבוצה".

יצחק שום, מאמן הפועל הסביר: "לא הרווחנו נקודה ולא איבדנו שתיים. זה לא היה משחק כדורגל, זה היה הרבה מלחמה ופחות כדורגל. אחרי שהפסדנו בדרבי הראשון היה חשוב לנו לנצח, אבל יותר חשוב לא להפסיד. המשחק היה מאוד אגרסיבי - גם תיקו 0:0 היא תוצאה די טובה. אני לא אומר שזה מספק אותי, אבל עם התוצאה אי אפשר להתווכח".

שי אבוטבול: "התוצאה די משעממת, המשחק לא התפתח הכי טוב. בשביל האוהדים שלנו התוצאה היא בסדר. כל השחקנים נלחמו היום ונתנו מאה אחוז ויותר. נשתדל בפעמים הבאות לנצח. הטורניר של הקבוצות הרוסיות לא פגע בנו בכל מקרה".

ברוך דגו: "היה דרבי עם הרבה מלחמה והרבה פחות כדורגל. אני חושב שתיקו מספק את שתי הקבוצות. אני מרגיש מצויין בהפועל. בפעם המאתיים אני מאושר בהפועל, טוב לי ואני נהנה. כדורגלן עובר בקבוצות משנה לשנה, צריך להיות מרוכז בקבוצה שהוא משחק בה כדי להצליח. היו לי ימים טובים במכבי, הם נגמרו. היום אני בהפועל ואני מאוד רוצה לקחת תארים בקבוצה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק