דייויס: ישראל תארח את פולין

אחרי ההפסד לנבחרת אוסטריה, ישראל תנסה לחזור לבית העליון"והיא תתחיל את דרכה עם מפגש מול פולין בארץ במאי. דודי סלע: "הפולנים לא נופלים מהאוסטרים". יוני ארליך: "יהיה מפגש זוגות מרתק"

יום רביעי 22 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
 במאי הקרוב, נבחרת ישראל בטניס, תתחיל את דרכה בבית האירופי-אפריקאי ותנסה לסלול את דרכה חזרה אל הבית העליון, אחרי שהפסידה בסוף השבוע לאוסטריה בקרב ההשרדות שנערך בהיכל נוקיה.

היריבה הראשונה איתה תצטרך להתמודד הנבחרת הישראלית, היא נבחרת פולין, שממש לא נחשבת למעצמת טניס. הטניסאי הבכיר של הפולנים הוא לוקאש קובוט, המדורג במקום ה-42 בדירוג העולמי. המחבט מספר 2 של הפולנים הוא מיכאۜ פז'יסייז'ני, שמדורג במקום ה-137 בעולם.

לפולנים גם שלושה שחקני זוגות ב-20 הראשונים בעולם, כך שגם משחק הזוגות צפוי להיות משוכה לא פשוטה בכלל.

דוד סלע אמר לאחר ההגרלה: "זאת הגרלה קשה מאד. הנבחרת הפולנית טובה מېד ולא נופלת מהנבחרת האוסטרית. הולך להיות מפגש קשה מאד אבל אני מרוצה שנשחק שוב בבית".

יוני ארליך: "שמח מאד שיצא לנו שוב מפגש ביתי, כי מבחינתנו הדבר החשוב ביותר זה לשחק בבית. זאת יריבה לא פשוטה בכלל, עם שני שחקני יחידәם במאייה הראשונה ושלושה שחקני זוגות ב-20 הראשונים. אני בטוח שמפגש הזוגות יהיה מרתק, צמוד וקשה".

"כבר מעכשיו אני מחכה למפגש הזה ומקווה שהפעם זה ייגמר לטובתנו, אך אני גם יודע שנצטרך לעבוד קשה בשביל ניצחון במפגש", סיכם ארליך.

תגובות

טלספורט בפייסבוק

2