8 המלצות WINNER ליום שישי

שלושה משחקים בליגה הלאומית, הליגה הצרפתית השנייה ומשחק מהליגה הצרפתית הראשונה בהמלצות ה-WINNER היומיות שלנו

יום שישי 30 אפריל 2010
מור רכס

 כבכל יום גם אנו אנו מעניקים המלצות על משחקי הערב.

משחק מספר 1: הפועל כפר סבא – הפועל אשקלון: לאחר ניצחונה של קרית שמונה בשבוע שעבר במשחק העונה מול כפר סבא. נשארה שאלה אחת פתוחה בליגה המקומית. והיא מי תהיה הקבוצה השנייה שתצטרף אליה בליגת העל בשנה הבאה. כפר סבא שהושפלה 3:0 באותו משחק עדיין במקום השני, וברשותה ההתקפה החזקה בליגה. חניכיו של תומר קשטן משחקים מצוין במשחקי הבית, והם ניצחו בארבעת משחקי הבית האחרונים. אשקלון שכבר הכינה את קהל אוהדיה המסור לנסיעה לשרון, נמצאת בכושר מדהים עם ששה ניצחונות רצופים. למרות שכפר סבא היא המארחת תוצאת תיקו תשמור עבורם על המקום השני וחניכיו של קשטן ג'וניור ישחקו קודם כל כדי לא להפסיד. ההימור: X ( יחס 2.70)

משחק מספר 4: סקציה נס ציונה – הפועל קרית שמונה: הקבוצה מהצפון מגיעה עם גדוד של 2,000 אוהדים למשחק, שיכול להיות החותמת הסופית לחזרתם לליגת העל אחרי שנה בלבד. חניכיו של בן שמעון הראו לכולם שגם עם צמצום הפער שנוצר בעקבות הקיזוז, הם  רמה אחת מעל הליגה, כשניצחו במשחק העונה בשבוע שעבר את כפר סבא 0:3. נס ציונה בעונה מצוינת מבחינתה, והיא נמצאת רק 4 נקודות מהמקום השני, ממנו מגיעים לליגת העל בסיום העונה. לאחרונה חניכיו של רפי כהן הורידו הילוך ובשלושת המחזורים האחרונים הם השיגו 2 נקודות בלבד. מלבד ההפסד המפתיע לאשקלון לפני שבועיים קרית שמונה ניצחה בכל ארבעת משחקיה האחרונים. האורחת מהצפון תנצח בחוץ ותפתח את בקבוקי השמפניות. ההימור: 2 (יחס 1.95) 

 משחק מספר 6: עירוני ניר רמת השרון – מכבי בת ים: שתי הקבוצות עדיין בתמונת העלייה לליגת העל אך שתיהן מאוד לא יציבות לאחרונה. רמת השרון כבר עם הראש בחצי גמר הגביע, ובחמשת המחזורים האחרונים היא לא השיגה אפילו ניצחון אחד.הרקורד של הקבוצה ממורשה במשחקים אלו הוא שלושה תוצאות תיקו ושני הפסדים. בת ים חזרה במחזור האחרון מפיגור 2:0 מול נס ציונה וניצחה 3:4 במשחק מדהים,אך לפני ניצחון זה, הפסידו האורחים שלושה משחקים ברציפות כשההפסד האחרון היה ההפסד המשפיל ביותר שלהם העונה 5:2 מול כפר סבא. שתי הקבוצות עשו את שלהם העונה בכך שסיימו בפלייאוף העליון והם ייפרדו בתיקו רב שערים. 
ההימור: X (יחס 2.80)


משחק מספר 8 : אז'קסו – מץ: שתי הקבוצות נמצאות בתקופה האיומה ביותר שלהן מפתיחת העונה. אז'קסו המארחת במקום הארבעה עשר, ונקודה אחת מתוך ששת המחזורים האחרונים קירבו אותה עד כדי 4 נקודות מהקו האדום. מץ לעומתה אומנם רחוקה מקרבות התחתית אך בהתחשב שבמשך רוב העונה היא התנדנדה בין מקום שני לשלישי, ורצף של שמונה משחקים ללא ניצחון דרדר אותה היישר למקום החמישי, שלא מוביל לשום בהחלט לא יוסיף לאופטימיות של אוהדיה. שתי הקבוצות  נמצאות ברצף נטול ניצחונות שאותו רק מץ תסיים עם ניצחון חוץ שיכניס אותה בחזרה למאבקי העלייה. ההימור: 2 (יחס 2.15)

משחק מספר 12: קלרמונט – באסטיה: מפגש בין שתי הקבוצות שנמצאות בכושר הטוב ביותר בליגה. בשבעת המחזורים האחרונים ניצחה קלרמונט בשישה משחקים וסיימה עוד אחד בתיקו. רצף זה העלה אותה למקום הרביעי, והיא רחוקה 3 נקודות בלבד מהמקום השלישי, ממנו עולים ליגה בסיום העונה. באסטיה האורחת אומנם נמצאת במקום העשרים והאחרון בליגה, אך בדומה לקלרמונט גם היא נמצאת בתקופה מצוינת הכוללת ארבעה ניצחונות מתוך חמשת משחקיה האחרונים. לצערם של האורחים נקודת התורפה שלהם היא יכולת החוץ האיומה. בשמונת משחקי החוץ האחרונים ניצחה באסטיה רק פעם אחת, סיימה בתיקו עוד פעמיים והפסידה בעוד חמישה. למרות ששתי הקבוצות בכושר מצוין, קלרמונט תשמור על הנקודות בביתה ותמשיך במאבק העלייה. ההימור: 1 ( יחס 1.55)  

משחק מספר 13: שאטורו – לה האבר: המקומיים נמצאים מתחת לקו האדום ואם הם לא ינצחו קבוצת מרכז טבלה  כמו לה האבר, שלמעשה סיימה את העונה קשה להאמין שהיא תצליח לשרוד עונה נוספת בליגה. שאטורו לא ניצחה בששת המחזורים האחרונים וגם בשני משחקי הבית האחרונים השיגה נקודה אחת בלבד. לה האבר מהמקום האחד עשר היא קבוצה שמתנדנדת מניצחון להפסד במחזורים האחרונים, והיא נחשבת כקבוצה מאוד לא יציבה בצרפת. אם ישנו נתון אחד שכן יציב אצל האורחים, זאת יכולת החוץ האיומה. בתשעת משחקי החוץ האחרונים הם לא ניצחו אפילו פעם אחת, סיימו בשני משחקים בתיקו והפסידו בשבעה. בסיום המשחק שאטורו תחזור לנצח אחרי תקופה ארוכה ותטפס מעל לקו האדום. ההימור: 1 (יחס 1.80) 

משחק מספר 14 אנז'ר – לאבאל: משחק מרכז טבלה לשתי קבוצות שכבר סיימו את העונה. אנז'ר במקום השישי אומנם נמצאת רק 5 נקודות מהמקום השלישי, ממנו עולים ליגה אך קשה להאמין שקבוצה חסרת יציבות כמוה תצליח להדביק את פער זה. בחמשת המשחקים האחרונים ניצחו המארחים בשניים והפסידו בעוד שלושה. נקודה שרק מחזקת את חוסר היציבות שלה. לאבאל במקום התשיעי רק 3 נקודות מתחת לאנז'ר ולמרות שהיא רחוקה מספיק נקודות מהצמרת ומהתחתית, היא ממשיכה להלחם בכל המשחקים. בארבעת המשחקים האחרונים היא סיימה את משחקיה ללא הכרעה למרות ששיחקה נגד קבוצות תחתית שעדיין חייבות את הנקודות. שתי הקבוצות ייפרדו בתוצאה מאוזנת של תועיל לאף אחת מהן. ההימור: X (יחס 2.75)


משחק מספר 19: אוקזר – מארסיי: די קשה להאמין, אבל שתי הקבוצות נפגשות למשחק העונה. לאחר בצורת של יותר מעשר שנים מארסיי נמצאת בפתח של אליפות היסטורית, וניצחון מול אוקזר שבמקום השני יבטיח לה זאת כמעט באופן וודאי. כרגע הפער בין הקבוצות עומד על 5 נקודות כך שאם המקומיים ינצחו, קרב האליפות יפתח לחלוטין. אוקזר לא הפסידה באחד עשר המחזורים האחרונים, מתוכם ניצחה בשמונה וסיימה בעוד שלושה בתיקו. אם הרצף של אוקזר בלתי נתפס, מה יגידו אוהדי מארסיי על הרצף המדהים שלהם. שלושה עשר משחקים ללא הפסד, מתוכם תשעה ניצחונות ושתי תוצאות תיקו, מציבים אותם בראש הטבלה וספק אם ביכולת שכזאת צלחת האליפות לא תחזור אליהם לראשונה מאז 1992. במשחק שכזה כל תוצאה יכולה להילקח בחשבון, אך המקומיים יודעים שאם הם לא ינצחו הם יאבדו סופית את ההזדמנות לאליפות, והם לא יכשלו במשימה זאת. ההימור: 1 (יחס 2.85)

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק