נוויל חתם לעונה נוספת ביונייטד

קפטן מנצ'סטר יונייטד, גארי נוויל, האריך את חוזהו לעונה נוספת באולד טארפורד. נוויל, בן ה-35, משחק ביונייטד משנת 1992

יום שישי 30 אפריל 2010
מערכת TELESPORT
 קפטן מנצ'סטר יונייטד גארי נוויל, האריך את חוזהו בקבוצה לעונה נוספת. נוויל מצטרף ל"ילדי פרגסון" הנוספים, ריאן גיגס ופול סקולס, שהאריכו לאחרונה את חוזיהם בקבוצה.

נוויל, בן ה-35, החל לשחק ביונייטד בשנת 1992 וערך קרוב ל-600 הופעות במדי הקבוצה, ב-18 עונות במועדון. העונה שותף המגן הימני ב-27 משחקים, זאת לאחר שנראה היה שהקריירה המפוארת שלו נגמרה בעקבות פציעה קשה, שגרמה לו להחמיץ את שתי העונות שעברו.

מנג'ר היונייטד, אלכס פרגסון, מהלל את הקפטן שלו: "התרומה שלו לקבוצה העונה הייתה פנטסטית. זה פשוט מדהים איך הוא הצליח לחזור מפציעה של 18 חודשים בשנות השלושים שלו".

היכולת הגבוהה של נוויל העונה והעובדה שהוא מראה כושר גופני גבוה, לא נעלמה גם מעיניו הבוחנות של מאמן נבחרת אנגליה פאביו קאפלו וקיים סיכוי שהמגן ייסע עם הנבחרת למונדיאל בדרא"פ בקיץ.

בינתיים, נוויל יחד עם חבריו ריאן גיגס ופול סקולס, משתתפים בקורס מאמנים ולמרות יכולתם הגבוהה על המגרש, מכינים כבר את הקרקע לימים שאחרי המשחק הפעיל.

פרגסון התייחס לעתיד של החבורה הוותיקה שלו: "נוויל, גיגס וסקולס עוברים קורס מאמנים ואני מאושר על כך. לכולם יש עתיד בתור מאמנים. נעריך איזה תפקיד יהיה להם במנצ'סטר יונייטד, כאשר יגיע הזמן לכך".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק