יד: מכבי ראשון לציון אלופה

אחרי משחק דרמטי ניצחו הצהובים-כחולים את הפועל 30:31 וזכו באליפות מרשימה עם סוויפ 0:3. יואב נאמן שהצטיין במכבי עם 10 שערים: "אחרי שעידן זרק לקח לי חמש שניות להבין מה קרה. עשינו סדרה מדהימה"

יום שישי 30 אפריל 2010
שלמה חסיד
עונת הכדוריד הסתיימה היום במשחק דרמטי וסוער, כיאה לדרבי הלוהט של ראשל"צ, בסיומו מכבי ראשון השלימה סוויפ מוחץ 0:3 על הפועל וזכתה בצלחת האליפות.

המשחק היה מצויין כאשר ברוב שלביו הפועל הוליכה בהפרש קטן. אם המשחק היה נגמר בתיקו הסדרה היתה נמשכת, אבל הפועל היתה צריכה לסגור הפרש של 11 שערים מהמשחקים הקודמים, אלא שהפועל ממש לא רצתה להיות מובסת 0:3 מול יריבתה המושבעת. 

בדקה האחרונה העצבים התרופפו לחלוטין, כאשר גל אברהם שחקן מכבי קיבל כרטיס אדום מוצדק ובמצב של 30:31, הפועל קיבלה הזדמנות לזריקה האחרונה כאשר מצבת השחקנים במגרש מורה על שישה שחקנים להפועל מול ארבעה של מכבי. עידן מיימון נטל את היוזמה וזרק כדור חד שפיספס את המסגרת. מכבי ניצחה וזכתה באליפות מרשימה.

גלעד מאור, מאמן מכבי, אמר: "אני מאושר. זה הערב הכי מתוק בקריירה שלי לעשות אליפות כל-כך מרשימה וזה מחפה על כל הדברים הקשים שעברתי".

יואב נאמן, שהצטיין במכבי עם עשרה שערים, אמר: "אחרי הזריקה של עידן לקח לי חמש שניות להבין מה קרה פה היום. היה משחק גדול היום וסדרה מדהימה עם התעלות שלנו. נלך לנוח אחרי עונה גדולה וקשה".

עידן מיימון, מהצד המפסיד, אמר: "עם כל היריבות הספורטיבית מכבי היו יותר טובים לכל אורך הסדרה וזכו באליפות בצדק. ננסה שוב בעונה הבאה. כואב עלי על הקהל שלנו שנתן הצגה בסדרה הזו".

כשנשאל על העונה הבאה אמר מיימון: "אני עדיין לא חושב על פרישה, אני מרגיש טוב פיזית".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק