הנין הדיחה את פאר בחצי הגמר

ביום הולדתה ה-23 הגיעה שחר פאר לשלב חצי הגמר בטורניר שטוטגארט, אבל נתקלה בג'סטין הנין במיטבה. הבלגית ניצחה 3:6, 2:6, שחר תסתפק במחמאות

שבת 01 מאי 2010
מערכת TELESPORT
רק אתמול שחר פאר הציגה את אחד ממשחקי השיא שלה בקריירה, כאשר גברה בשלב רבע הגמר על הממוקמת שלישית בעולם, דינארה סאפינה. לכבוד יום הולדתה ה-23 שחל היום, פגשה שחר פאר ברבע הגמר את ג'סטין הנין, המדורגת כיום 24 בעולם ובעברה במקום הראשון.

פאר לא ניצחה את הנין מעולם וגם היום לא השכילה לעשות זאת. הבלגית הוכיחה כי היא בלתי ניתנת לעצירה ושלטה לכל אורך המשחק, גם במערכה הראשונה בה פאר דווקא הצליחה להוות יריב שקול.

שני המשחקונים הראשונים הסתיימו בקלילות, כל אחת שמרה על ההגשה שלה, אבל מכאן המשחק הלך והסתבך עבור שחר פאר. הנין שברה כבר במשחקון ההגשה השני של פאר ועלתה ל-1:2. שחר פאר הצליחה לשבור את הבלגית והשוותה ל-3:3, אך דווקא שנראה כי פאר נכנסה למשחק והציגה טניס משובח, הבלגית שברה בחזרה וניצחה את המערכה 3:6.

המערכה השנייה החלה עם שבירה מהירה של הבלגית, שמהר מאוד עלתה ליתרון 1:4 ולמעשה גמרה את המשחק ואת המשך דרכה של שחר פאר בטורניר שטוטגארט. הישראלית המשיכה להילחם אבל גם את המשחקון האחרון שברה הנין שניצחה בקלילות 3:6, 2:6 והעפילה לגמר נוסף בקריירה.

בחצי הגמר השני שייערך מאוחר יותר ייפגשו סמנת'ה סטוסור המדורגת עשירית ואנה לפוסצ'נקובה המפתיעה,  המדורגת 138. שחר פאר תישאר עם שלל המחמאות ועם עוד הכנה נהדרת לקראת טורניר הרולאן-גארוס שיחל בצרפת בעוד כשלושה שבועות.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק