מכבי תא פנתה לפינטו

מכבי ת"א מנסה להתחמש בהתקפה לקראת סיום מועד ההעברות, שתי המטרות הברורות של הצהובים: ז'ואו פינטו חלוץ בית"ר ירושלים שמסרבת לעיסקה והארגנטינאי סנגוי

יום שני 29 ינואר 2007
אשר גולדברג
במכבי ת"א לא היו צריכים את המשחק מול הפועל ת"א אמש בכדי להבין כי יש להם בעיה חמורה בהתקפה. המאמן אלי כהן והצוות המיקצועי נמצאים בימים אלו במרוץ נגד הזמן במטרה להחתים חלוץ נוסף לקבוצה שישתף פעולה בחוד עם הסרבי דיאן איליץ'.

הרצון של הצהובים למצוא מישהו טוב ובמהירות הביאו את ראשי הקבוצה לניהול משא ומתן עם בית"ר ירושלים דרך אנשי קשר ביממה האחרונה על שירותיו של החלוץ הברזילאי ז'ואנו פינטו עד לסיום העונה. בינתיים אצל המוליכה לא מתלהבים מהרעיון וניסיות השיכנוע של הצהובים לא צלחו אצל אלי ארזי ויוסי מזרחי.

פינטו שלא מצא עדיין קבוצה בחו"ל מוכן להגיע לקריית שלום עוד העונה ונראה כי המשא ומתן בין בית"ר למכבי ת"א יתפוס תאוצה הבוקר לקראת סיום מועד ההעברות. במידה והחלוץ לא ימצא קבוצה לעונה הקרובה הנטייה בבית"ר היא להקפיא את כרטיסו בהתאחדות לכדורגל.

במכבי ת"א עובדים במישור נוסף ומנסים לצרף גם את החלוץ הארגנטינאי, גסטון סנגוי, ששיחק לפני מספר שנים בקבוצת המילואים של אייאקס אמסטרדאם.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק