ברקת: נעשה שינוי. אני נשארת

לאחר שהחליטה לעזוב את הקבוצה, היום (ראשון) נערכה מסיבת עיתונאים רשמית בה חזרה מהחלטתה יו"ר הפועל ב"ש, אלונה ברקת והחליטה על השארות למען האוהדים ולמען הקבוצה: "האוהדים עשו זאת. יש הרגשה של שינוי". הקבוצה הובסה 4:1 נגד מכבי פ"ת בוסרמיל

יום ראשון 02 מאי 2010
שלמה חסיד
 לפני מספר חודשים הנחיתה יו"ר הפועל באר שבע, אלונה ברקת, פצצה על הקבוצה בכך שהיא עוזבת את הקבוצה לאחר התנהגות אלימה של האוהדים, היום (ראשון) קיימה אלונה ברקת והצוות הניהולי מסע"ת בו היא חזרה מדבריה ואמרה: "נעשה השינוי, אני נשארת בקבוצה". 

יום אחד לאחר ה-1 במאי חג הפועלים, הגיע חג האוהדים, לפחות התיאום בצבע דומה. אוהדי הפועל באר שבע עשו את כל המאמצים בשיטתיות ובצורה מופתית כדי להשאיר אלונה ברקת כיו"ר הקבוצה. שינוי מבורך לכל הדעות, במיוחד כאשר מדובר באישה שעומדת בראש ומנסה לשנות מעט את הקוד האתי בכדורגל הישראלי בפרט ובחברה הישראלית בכלל. 

אלונה ברקת אמרה בשמחה במסיבת העיתונאים שנערכה הערב: "האוהדים האירו את עינינו. המערכת היחסים וכללי ההתנהגות במגרשי הכדורגל ידועים. יש מחאה לגיטימית, יש קוד אתי כיצד אוהדי באר שבע צריכים להתנהג. 

"לפני כחודשיים זה לא היה נראה ככה. הרגשתי שאני לא תורמת והחלטתי לעזוב את הקבוצה. מאז שהודעתי זאת, חל שינוי בקרב האוהדים. שינוי מקצה אל קצה, עידוד בלתי פוסק, האוהדים לא הפסיקו לעודד יש שינוי מדהים. האוהדים בנו קוד אתי חדש לקבוצה".

ברקת הוסיפה ואמרה: "האוהדים עשו זאת, זו תחילתה של שינוי, הם ביקשו ממני להישאר. אני גאה במאמץ שהם עשו, אני מקווה נצליח. אני מתפללת לשינוי הזה, אני מקווה שהוא יצליח".

ברקת אומנם נשארת, אך הקבוצה מובסת

הפועל באר שבע קיוותה לחגוג פעמיים, אך נאלצה לראות תבוסה 4:1 בבית בוסרמיל מול מכבי פתח תקווה, במסגרת הפלייאוף האמצעי. 

האדומים מבירת הנגב מחפשים שער במפגש בוסרמיל, וזה לאחר שאלונה ברקת יו"ר הקבוצה, החליטה להשאר . עד המחצית שתי הקבוצות שמרו על טהרת האפס אפס. במחצית השנייה דווקא פתח תקווה נטלה את היתרון פעמיים תוך 3 דקות משערים של דובב גבאי (53) ושער עצמי של קידר (56). 

ברק בדש מב"ש הצליח לצמק דיי מהר (61) את התוצאה . ב"ש נאלצה להשאר גם בעשרה שחקנים לאחר שג'יימס ביסו הורחק. לקראת הסיום ב"ש התפרקה לגמרי כאשר טל בן חיים (87) כבש צמד תוך שתי דקות (89) וסגר את הסיפור בוסרמיל, לא לפני שגם פ"ת נותרה ב-10 שחקנים מהרחקתו של עאמר גרה.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק