ירושלים ניצחה, נתניה הדהימה בחיפה

הערב הראשון של הפלייאוף בליגת הכדורסל סיפק את הסחורה. ירושלים ניצחה בקושי את ראשל"צ במלחה 69:73. נתניה הפתיעה את מכבי חיפה בביתה, ומכבי רמת גן גנבה את הביתיות מעפולה בפלייאוף התחתית

יום ראשון 02 מאי 2010
שלמה חסיד
 ערב דרמטי ומותח היה במחזור הראשון של פלייאוף הליגה בכדורסל, שמעיד כי כלום לא סגור לקראת הפיינל פור, מה גם שלפנינו סדרות של הטוב מחמישה משחקים.

הפועל ירושלים ניצחה בקושי באולמה את מכבי ראשון לציון המשתפרת. ירושלים, שרק בשבוע שעבר השתחלה למקום השני, פתחה רע והרבע הראשון היה צמוד ונגמר ב-20:21 לזכותה. גם הרבע השני היה צמוד צמוד ונגמר ב-34:40 לירושלים, והרבע השלישי המשיך באותה מגמה ונגמר ב-51:52 למקומיים. 

ברבע האחרון ירושלים הצליחה לפתוח פער מינימלי בן 6 נקודות, אבל בסיום הפער עמד על ארבע בלבד. לפו ג'טר, המצטיין של ירושלים בשבועות האחרונים היה הערב פושר למדי, כשדווקא בדקות הסיום הוא החטיא ממצבים קורצים שכמעט גרמו לירושלים לאבד את המשחק. 

במשחק המקביל נקבעה התוצאה המעניינת של הערב 76:88 לאליצור נתניה ברוממה על מכבי חיפה, דבר שמעביר את הביתיות לקבוצה של אריק אלפסי. פינוק קלע 30 נקודות והיה גיבור הערב. כעת הסדרה עוברת לנתניה, שתרצה להגיע לפיינל פור בשנה הראשונה שלה בליגת העל, ולחולל סנסציה.

בפלייאוף התחתון ניצחה מכבי רמת גן את הפועל עפולה 71:75 במשחק חוץ והצליחה לגנוב את הביתיות. עוד הצלחה למאמן הצעיר יניב בורגר.
 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק