0

לא רק הפועל משדרת לחץ

גם יריבותיה בליגת האלופות, שאלקה וליון, מסובכות בתחתית#הליגה. ליון הפסידה בשבת בביתה לסנט אטיין וביום רביעי היא תשחק בבלומפילד: "קלוד פואל יעמוד על הקווים בת"א במטרה לנצח. אני מאמין בצוות המקצועי"

יום ראשון 26 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
הפועל תל-אביב אמנם נחלה את אחד מהפסדיה הכואבים ביותר בשנים האחרונות, 4:2 באצטדיון בלומפילד מול קריית-שמונה, אבל א۝ האדומים אכן חושבים על ליגת האלופות בלבד, כפי שחושבים אוהדי הקבוצה שלא הסתירו את דעותיהם במהלך המשחק, אז הם לא היחידים בבית ב' של המפעל עם מחשבה על אירופה בלבד.

בנפיקה הפורטוגלית אמנם החלה במגמת התאוששות וחזרה למסלול הניצחונות לאחר ߔ-0:2 הביתי מול הפועל במשחק הפתיחה, אבל שאלקה חילצה נקודה בלבד בזכות שער של ראול בדקה ה-87 במשחק ביתי מול בורוסיה מינשנגלדבאך (2:2 בסיום) וליון ירדה אל מתחת לקו האדום לאחר הפסד 0:1 בבית מול סנט אטיין.

יריבתה של הפועל תל-אביב ביום רביעי הקۨוב בבלומפילד אמנם הייתה טובה יותר, זאת ניתן לראות בבירור לפי 24 בעיטות לעבר שער האורחת לעומת 5 ניסיונות הבקעה בלבד של היריבה, אך לבסוף זו הייתה סנט אטיין שמצאה את הרשת והורידה את ליון אל המקום הלפני אחרון בטבלה.

מיד עם סיום המשߗק התייצב מול התקשורת המקומית דווקא נשיא הקבוצה הצרפתית, ז'אן מישל אולאס, על מנת לנסות ולהוריד את מפלס הלחץ שרק עולה: "זה היה המשחק הכי טוב שלנו העונה. הפסדנו לקבוצה שכבשה מבלי לסכן את השער שלנו כל המשחק. שלטנו במשחק, הגענו ۜמספר מצבי הבקעה טובים, אפילו הגיע לנו פנדל שאני לא מבין איך לא נשרק".

הנשיא המשיך לשדר אופטימיות ונתן את כל התמיכה לצוות המקצועי, לפחות כרגע: "קלוד פואל (המאמן) ימשיך לעמוד על הקווים גם ביום רביעי בתל-אביב. אין ספק בכלל. לא יצרתי קשר עם אף אחד אחר, אני סומך על הצוות המקצועי ומאמין בהם ובשחקנים. המאמן הוא לא הבעיה כאן, גם השחקנים יגידו את זה. אנחנו רוצים לנצח בתל-אביב". 

תגובות

טלספורט בפייסבוק