לא יודע אם אשאר בעונה הבאה

יוסי בניון, קשרה הישראלי של ליברפול, התראיין היום ל"דיילי-מייל" הבריטי ופיזר ערפל סביב עתידו במרסיסייד: "אני אוהב את ליברפול, אבל קורים עכשיו הרבה דברים. זה לא תלוי בי אם אשאר פה או לא"

יום שני 03 מאי 2010
מערכת TELESPORT

עתידו של יוסי בניון בליברפול ממשיך להיות לא ברור. למרות שהוא חתום על חוזה גם לעונות הבאות במרסיסייד, בניון שקבוצתו איבדה סיכוי ממשי לשחק בעונה הבאה בליגת האלופות בעקבות ההפסד לצ'לסי ביום ראשון, התראיין היום לכלי תקשורת באנגליה ונשמע ממש לא בטוח לגבי עתידו.

בניון, שרק לפני שבוע וחצי כבש ובישל בניצחון של קבוצתו על אתלטיקו מדריד בליגה האירופית וחוזר כבר בינואר ע"י דינמו מוסקבה הרוסית הבהיר שהמילה האחרונה לא תהיה שלו.

בניון התראיין היום ל"דיילי-מייל" ואמר: "קשה עכשיו לדבר על העונה הבאה. אני לא יודע אלו שינויים יהיו במועדון, בשחקנים ובהנהלה ולכן לא יכול להתחייב. ליברפול זה מועדון גדול ואני נהנה פה, אבל הרבה דברים קורים עכשיו והאם אשאר פה זה לא תלוי בי".

מלבד בניון, ליברפול צפוייה לעבור שינוי מקצה לקצה בקיץ. ראפה בניטז, המנג'ר הספרדי שרק לפני 14 חודשים חתם על חוזה מחודש לחמש שנים, סיכם ביובנטוס ויעזוב בתום העונה, כאשר בעלי הקבוצה תום היקס וג'ורג' ג'ילט העמידו את הקבוצה למכירה.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק